Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
440 postów 109 komentarzy

Dziennikarstwo Obywatelskie

Nowy Ekran - Blog przeznaczony do publikacji materiałów dziennikarzy obywatelskich przygotowanych na zlecenie Nowego Ekranu lub artykułów i listów nadesłanych do Redakcji

Moje komentarze

  • @grazss 11:58:41
    Jeśli korzysta się z cudzych treści to wypadałoby przynajmniej zapytać autora o zgodę, zwłaszcza w przypadku gdy dokonuje się "przedruku" 300 czy 400 postów z rzędu.

    Na 3Obiegu zostało zaimportowanych wiele postów blogerów piszących w Nowym Ekranie, importu dokonano bez wiedzy i zgody tych blogerów.

    Cały czas czepiasz się domeny, choć wyrok sądowy nie zapadł. Czy masz pewność że nie było wcześniejszej cesji domeny, która następnie została anulowana w oparciu o regulamin firmy NetArt?

    Skoro nie ma papierowego potwierdzenia dokonania cesji domeny to być może był to błąd Nowego Ekranu że takowego nie wymagał, ale jak pisał powyżej Jerzy Wawro polskie prawo nie wymaga pisemnego potwierdzenia dokonania cesji domeny.

    Każdy z nas jest kowalem swego losu, i każdy z nas sam wybiera nie tylko te miejsca gdzie chce się pojawić, ale i znajomych pośród których chce być. Więc zapewne i Ty dokonasz wyboru.
    Kradzione dane czyli falstart 3Obiegu - kradzione nie tuczy!
  • @
    Ze stopki 3Obiegu wynika że projekt firmuje „KampanieOnline”. Kolejne pytanie, otwarte jest kierowane zarówno do firmy 3Obieg.PL sp. z o.o jak i do firmy „KampanieOnline”: kto dokonał importu w portalu 3Obieg bezprawnie pozyskanej bazy postów, loginów i haseł pochodzących z Nowego Ekranu?

    Czy ex załoga 3Obiegu łatwo zdystansuje się od poczynań Tomasza Parola (Łażącego Łazarza), naczelnego 3Obiegu skoro z KRS 0000459051 wynika że firma to 3Obieg.pl Sp. z o.o. a nie 3Obieg (BIS) którego portal prawdopodobnie ruszy pod domeną 3obieg.biz

    Czy mając w nazwie firmy: 3Obieg.PL sp. z o.o. warto firmować firmową nazwą portal na którym bezprawnie zostały zamieszczone treści pochodzące z Nowego ekranu?

    Wiceprezesem Zarządu 3Obieg.pl Sp. z o.o. jest Pietkun Paweł Wojciech, który jednocześnie figuruje w 3Obiegu jako Zastępca Redaktora Naczelnego, i zarazem dziennikarz śledczy i znany komentator gospodarczy.
    Kradzione dane czyli falstart 3Obiegu - kradzione nie tuczy!
  • ALL
    Redakcja postapiła zgodnie z zapowiadanym "zero tolerancji dla troli i ścieku"

    http://ryszard.opara.nowyekran.pl/post/85275,stop-basta

    Bloger ten najpierw był ostrzeżony, by zaniechał praktyk tworzenia notek, których jedyna treścią jest atakowanie i szkalowanie personalne innych blogerów NE na zasadach pomówienia i bez dowodów.

    Mimo to zaczął specjalnie naruszać regulamin chyba testując cierpliwość administracji NE. No i przetestował, ma bana.

    Nie będziemy tolerować wzajemnego obrzucania się błotem przez użytkowników, opluwania miejsca w którym się pisze i tworzenia z NE ścieku. To nie cenzura tylko strajk włoski redakcji i administracji NE jeśli chodzi o nadzór odnośnie przestrzegania regulaminu.
    dr.Humor nie istnieje
  • @Purysta 16:12:46
    to był rewolwer wyposażony w miękkie, niepenetrujące naboje. tak zwane obalające.

    http://bazar.zbran.net/bazar_foto/foto_obr-8721-a.jpg

    Blida strzeliła sobie, z przyłożenia, w klatkę piersiową, na wysokości aorty.
    Broń dla każdego
  • @Mistrz Joda 17:21:02
    Słusznie, przepraszamy :)
    Marsz do Niepodległości – początek Ruchu Odrodzenia Narodowego (RON)??
  • @KrisJora 17:12:16
    Już zostały przeniesione. Przepraszamy za kłopoty
    Marsz do Niepodległości – początek Ruchu Odrodzenia Narodowego (RON)??
  • Komentarze zamieszczone pod notką zamieszczoną na blogu Łazarza poniżej:
    Marek Kajdas: Rona już była, uwaga na ten skrót!

    Nie RON-a, ale RN - Ruch Narodowy jako wg mnie m.in sieciowe stowarzyszenie, czy związek stowarzyszeń - federacja-konfederacja

    \"29 Dywizja Grenadierów SS (1 rosyjska) (niem. Waffen-Grenadier Division der SS (russische Nr. 1)) – kolaboracyjny związek taktyczny Waffen-SS złożony z żołnierzy Rosyjskiej Wyzwoleńczej Armii Ludowej (RONA) formowany pod koniec II wojny światowej.\"

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/69/RONApatch.png/120px-RONApatch.png

    http://pl.wikipedia.org/wiki/29_Dywizja_Grenadier%C3%B3w_SS_(1_rosyjska)

    ŁŁ nie rób z p. Oparą dywersji z akronimem, bo nas tym PiS i GP zaciuka, od razu na to wpadną jak ja. Już ten skrót i tekst podobny był w użyciu na NE i wskazywaliśmy zagrożenie ze skrótu. RON-a odpada. Nazwa już jest ruchu, pytanie jaki ma być i o tym rozmawiajmy, przecież trzeba wyjść do inicjatorów z naszymi propozycjami, pomysłami, wolą współpracy jeżeli będzie oczekiwana, możliwa. Narodowcy są mało kompromisowi, nieufni i zacietrzewieni, zapatrzeni na swój program, światopogląd.


    Bibrus: To bardzo dobry krok w kierunku uwolnienia Polski,

    jednak spieszmy się, wybory już blisko.


    KrisJora: Ruch Odrodzenia Narodowego

    Proszę stworzyć stronę Ruchu i zbierać podpisy ludzi popierających to ugrupowanie , lub partię . Mój podpis tam się znajdzie , zobaczymy ilu nas tam będzie . Może faktycznie powstanie alternatywa dla innych partii politycznych . Idiota Palikot stworzył i zarejestrował partię , dlaczego my nie mielibyśmy szans ? . Myślę że wielu sympatyków PiSu , SP, PJN , NR , przeszło by do Ruchu Odrodzenia Narodowego
    Marsz do Niepodległości – początek Ruchu Odrodzenia Narodowego (RON)??
  • Problemy techniczne
    Z powodu problemów technicznych Łażący Łazarz umieścił pierwotnie notkę na swoim blogu. Konto Ryszarda opary nie otwierało się. Problemy zostały zażegnane dlatego notka została umieszczona na właściwym miejscu, czyli na blogu Ryszarda Opary.
    Marsz do Niepodległości – początek Ruchu Odrodzenia Narodowego (RON)??
  • @Nathanel 16:38:25
    Tam nie chodziło o krytykę ale chamską krytykę. Cierpisz nie wylecial tylko sobie poszedł obrażony bo się nie dogadał z administracją.
    Kamiński ( CBA ) zapowiedział przejęcie za rok Marszu przez PiS
  • :-)))
    Świetne
    Cedynia, komniarka i wywiadówka
  • @cziken1 14:54:02
    Wiem o pewnych badaniach opinii publicznej (niejawnych) robionych dla którejś partii, że na nową formację narodową zagłosowałoby 10% społeczeństwa
    Kamiński ( CBA ) zapowiedział przejęcie za rok Marszu przez PiS
  • Na zdjęciu
    Prof. Cezary Mech i prof. Jerzy Żyżyński

    Blogerzy Areopagu Nowego Ekranu
    Dlaczego liberałowie boją się uczciwej dyskusji o gospodarce?
  • @Freedom 13:12:24
    Pewnie, kiśmy się we własnym sosie, będzie bardzo przyjemnie.
    Idioto. Co robisz z Ekranu?
  • Circ niestety
    Na tym swoim zdjęciu powyżej wygladasz niewyględnie

    Tyle na temat poziomu tego postu. Pozdrawiam
    Idioto. Co robisz z Ekranu?
  • Ważna jest też kwestia tak zwane zarzutu seksualnego
    Zarzucono mu bowiem stosunek bez prezerwatywy (według oświadczenia kobiety) co w prawie szwedzkim jest traktowane jak gwałt (sic!).
    Jak się chce uderzyc psa to kij sie zawsze znajdzie.
    Dlaczego Szwedzi to zrobili? Przecież nie sami z siebie. Prawdopodobnie jest to operacja CIA by przejąć Assange'a
    Assange uciekł do ambasady Ekwadoru. Prosi o azyl
  • Słuszny ruch
    Właśnie tak by sie stało
    Assange uciekł do ambasady Ekwadoru. Prosi o azyl
  • @Andy-aandy 19:53:09
    OK
    odruch powinien pozostać.
    ZABIŁ 400 KOMUNISTÓW AGENTÓW GESTAPO. REWOLWER "PORAWY"...
  • @
    http://rc.nowyekran.pl/post/58878,sprawiedliwosc
    "Jan Jączek do Prezesa Sądu Apelacyjnego w Łodzi"
  • @
    "Pan Andrzej Dziąba w piśmie zaadresowanym do Pani Krystyny Mielczarek Przewodniczącej Wydziału II Karnego Sądu Apelacyjnego w Łodzi z datą 23 marca 2012r., sygn. akt K II 051/72/12 , prosi by Sąd bez zbędnej zwłoki podjął stosowne działania w jego sprawie."
    Sprawiedliwość?
  • @Mistrz Joda 08:39:08
    Pomylił się bo nie przewidział Smoleńska.
    Rzeczpospolita Narodów

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930