Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
440 postów 109 komentarzy

Dziennikarstwo Obywatelskie

Nowy Ekran - Blog przeznaczony do publikacji materiałów dziennikarzy obywatelskich przygotowanych na zlecenie Nowego Ekranu lub artykułów i listów nadesłanych do Redakcji

100 tysięcy osób na Marszu w obronie Telewizji TRWAM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O godzinie 12.00 na Placu Trzech Krzyży w Warszawie zaczęły się uroczystości, które zakończą sie przemarszem na Plac Zamkowy. Zobaczcie te "7-10 tys" osób o których z pewnością wzmiankuje TVN i Gazeta Wyborcza

Poniżej film z autentyczną liczbą demonstrantów, którą oceniamy na poziomie 100 tys.

Niestety musimy się odniejść jeszcze do jednego nieprzyjemnego wydarzenia. Podczas realizacji materiału o Marszu poświęconego obronie wolnych mediów nasza reporterka Carcinka została arogancko wyproszona przez ochroniarza: "Dla Nowego Ekranu nie ma tu miejsca". Dopiero po interwencji Posła Andrzeja Jaworskiego z PiS pozwolono jej zostać. Redakcja NE chciałaby wiedzieć skąd się rekrutował ten członek "służby porządkowej" tak osobliwie traktujący wolne media w imię wolnych mediów. Uważamy, że takie zachowanie jest nie tylko niedopuszczalne i mogące być źródlem prowokacji przeciwko TV TRWAM ale także obraźliwe dla wszystkich Internautów czytajacych Nowy Ekran.

Fot. ŁŁ

Video: Carcinka

KOMENTARZE

 • @autor
  Skąd się to bierze. Przecież to jasne - z Gazety Polskiej. Przecież tam wyraźnie napisali, i to parę razy, że NE jest WSI-wy. Niby to "nasze" "prawicowe" medium lecz NE powinien ich pozwać. Brak reakcji rozzuchwala - stąd efekty.

  Dobrze że zębów jej nie wybito - bo w mediach "drugiego obiegu" byłoby o "przypadkowym potrąceniu", "nieszczęśliwym przypadku" względnie "usprawiedliwionej sprowokowanej reakcji" jakiejś blogerki kojarzonej z jednym z "portali społecznościowych". Tak samo o NE pisała GW i tak samo potraktował NE Jan "Bliżej" Pospieszalski ... a może był to jeszcze Jan "Warto rozmawiać" Pospieszalski.
 • Marsz a PIS
  Moze jakis madry z PIS oswieci mnie, jaki jest stosunek tej partii do Izraela???Czy oni na pewno sa za polska racja stanu??Bardzo prosze o komentarze.Osobiscie nie wierze im.
 • @trevor 15:08:08 To.sie nie loguj mi pod notką !
  ... nie prowokuj nie skłócaj POLAKÓW. Przyszedłeś poniżać nas ?
  Wsadz se w dupe swoje KuMendy:
  http://www.nowyekran.pl/comments/9833,trevor
  ...i pisz POLSKA RACJA STANY (dużymi bukfami)- raz na zawsze zapamiętaj to !
  POprośbie tu przyszłeś? NieBoGo ?
 • @tfur-ja 15:20:05
  Wlasnie o to mi chodzi.Kto skloca prawdziwych Polakow??Nikogo nie ponizam,oczekiwalem jedynie konkretnej odpowiedzi.To wszystko,od ciebie i tak jej nie dostane.POkraki sa spalone a PO prosbie tez nie przychodze.Ulzylo:))??
 • @Łażący Łazarz 15:29:36
  NE dobrze prowadzony i potrafiący ogniskować wokół siebie tych co się "nigdzie nie mogą zmieścić" - choć jest ich najwięcej - może być śmiertelnym niebezpieczeństwem dla Gazety Polskiej. Oni starają się obsługiwać Polskę, która niestety już powoli odchodzi. Kto będzie obsługiwał za parę lat NOWĄ POLSKĘ?

  To zmiana generacyjna i cywilizacyjna.
 • @trevor 15:30:25
  zalogowaleś mi się pod notką na moim komp. Była tylko tam "jedyneczka" wtedy. Wskazywała na Ciebie ta ocena więc nabrałem przekonania, ze to Ty. Jeśli się pomyliłem - to bardzo Cię PRZEPRASZAM I PROSZĘ O WYBACZENIE. Zgoda ?
  (w "naDgrodę"posyłam Ci to wycięte. Mam nadzieję, ze ADMIN się nie obrazi) :
  --------------------------------------------------------------------------
  Cz(cz)ęść Boże Ci !
  ("chuju płaski ", któryś dał TU "jedyneczkę").
  Nieustawaj w S(ta)RANIACH jełopku słuzbowy (na siebie)........
  nadużycie link skomentuj usuńtfur-ja 29.09.2012 15:05:15
  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/75389,pierwsza-relacja-z-marszu-w-obronie-telewizji-trwam#comment_623377
  ------------------------------------------------------------------------------
  Zyczę Ci...Wszystkiego Dobrego z Bogiem ..Obudz się POLSKO
 • @dr Wilczura 15:51:52
  // Potraktowanie reporterki Carcinka NE jest wymowne//

  ale wymowniejsze jeszcze, jest to, jak się to ....zakończyło.
  Nikt, nie bronił i nie broni tym z PO iitp...iść "ramię w ramię" w tym MARSZU. Dlaczego ich tam niema?
  Duperelami niewarto się zajmować, zawsze znajdą się tacy którym jedność Polski będzie przeszkadzać. Wiadomo kim są.

  Pozdrawiam
 • @Prezydent RzBiK 15:48:43
  Panie Prezydencie!
  Zagalopował się Pan trochę.
  Gazeta Polska to nie jest PiS.
  Oni realizują swoje własne cele, a że ich realizację postanowili podpiąć niejako pod PiS, wiedząc, że to niebawem sięgnie po władzę, to zupełnie inna historia.
  Zawsze powtarzam, że wielkim błędem PiS jest to, że nie posiada ono swojego własnego medium o zasięgu ogólnopolskim i mam tu na myśli gazetę, bądź chociaż swoją stację radiową.
  Na całe szczęście dla PiS i dla Polski również, ostatnim czasem widać chęć współpracy ojca Rydzyka z PiS.
  RM i TV Trwam, to pomimo ich wyśmiewania i bagatelizowania, to potężne medium, o czym kanalie zdaje się doskonale wiedzą, no bo skąd zakazy i ograniczenia dla TV Trwam?

  Gazeta Polska zdaje sobie sprawę z korzyści jakie będzie mogła posiąść w przyszłości.
  W Polsce istnieje tylko jedna siła i jedna opozycja, którą jawi się właśnie Prawo i Sprawiedliwość.
  Rządzi ten, kto ma największe poparcie wśród społeczeństwa, a takim charakteryzuje się dzisiaj PiS i wiadomo jest powszechnie, że nie ma ono konkurencji oprócz PO.
  Tzw. "polska prawica" nie zrozumiała, bądź zrozumieć nie chce, że priorytetem jest usunięcie PO w niebyt polityczny.
  Każdy sobie rzepkę skrobie, pierdoląc farmazony o narodowości, bezkrytycznie głosząc idee Dmowskiego, których zupełnie nie pojmują, a ci co już je pojmują, to nie zdają sobie sprawy z faktu, że nie wszystko, co głosił Dmowski, czy nawet Piłsudski da się wcielić w dzisiejszą rzeczywistość.
  O idiotach marzących o władzy, o korwinowcach, to nawet wstyd wspominać.
  Brak nam elit Panowie i nic nie zmieni w naszej rzeczywistości nadanie mi tytułu szlacheckiego przez Pana Prezydenta Rzbika, bo to groteska jest po prostu.
  W Polsce są tylko oni i tylko my.
  Reszta to ci, o których Pan Prezydent Rzbik wspomina wcześniej jako o tych, co "nie mogą się nigdzie zmieścić".
  To niech qrwa na Madagaskar wyjadą.
  A już bardziej serio, to oni też są potrzebni, ale dopiero potem.
  Odzyskać państwo potrafi tylko PiS, stąd też moje żarliwe poparcie dla tej partii, a osobisty stosunek do Kaczyńskiego i moja ufność w nim pokładana, to zupełnie inna sprawa.
  Raz jeszcze na koniec zaznaczę, że PiS, to nie jest Gazeta Polska.
  To szybko się okaże po fakcie, jak PiS obejmie władzę.

  Pozdrawiam.
 • @tfur-ja 16:23:39
  Zgadzam się - ważniejsza była reakcja posła A. Jaworskiego z PiS. Pozdrawiam.
 • Właśnie wróciłem z mszy na Placu Trzech Krzyży
  Rzeczywiście tłum ludzi, biało - czerwono, i tylko w jednym miejscu, gdzie stała młodzieżówka PiS były niebieskie flagi PiS.

  Piękna pogoda była dziś w Warszawie, wszędzie tłumy, w kawiarenkach na Trakcie Królewskim prawie wszystkie miejsca wypełnione.

  Na placu otrzymałem znaczek kotwicy, symbolu Polski Walczącej i tak się zastanowiłem, czy jakakolwiek z partii "okrągłego stołu" ma prawo do używania tego symbolu? To symbol czasów wojny uświęcony krwią ludzi poległych w walce z najeźdźcą niemieckim i tylko w świętach poświęconych wydarzeniom 1939-45 może być stosowany.

  Moje dzieciństwo przeżyłem w czasach gdy Polska "budowała komunizm" i zawsze mnie denerwowało, że symbole drogie każdemu Polakowi były zawłaszczane i wykorzystywane dla celów politycznych. Dziś niestety widzę to samo. Ani PiS, ani Solidarność a szczególnie media międzynarodowego zakonu do tego symbolu prawa nie mają. Stwórzcie własne, jakie chcecie, ale nie zawłaszczajcie symbolów z wydarzeń historycznych do których prawa nie macie.
 • @Moherowy 16:29:31
  GPC jest obecnie własnością PiS, a swoje akcje niezalezna.pl i GP Sakiewicz podobno zastawił pod sukces GPC. Jeśli to prawda, to sądząc po wynikach sprzedaży nie ma już tych akcji.

  O mentalności GP napisał kiedyś ciekawie Madzia Sekator:
  http://madziarsekator.nowyekran.pl/post/14815,walki-frakcyjne

  Groteska groteską, ale ja przynajmniej mam konkretną wizję (która oczekuje obróbki). Pamiętaj, to RzBiK (poligon), nie Polska. To mój kolejny wkład w DZIEŁO wolnej Polski

  Polecam odnośnie uszlachcania Polaków - nie tylko ja tak myślę:
  http://rebelya.pl/post/2421/rojek-polski-idea-politycznosci

  Oni na Madagaskar nie wyjadą. Tamże:

  "Wreszcie, rezygnację z polskiego ideału wspólnoty politycznej widać też w toczącej się na prawicy dyskusji o lemingach, czyli odpolitycznionych Polakach. Pogodzenie się z ich istnieniem i rezygnacja z prób ich nawrócenia to właśnie porzucenie projektu polskiego republikanizmu."

  To zdanie bym nieco zmodyfikował co do nomenklatury, ale sens jest ten sam. Żadne potem - potem to nigdy (za klasykiem).

  PiS żadnej władzy samodzielnie pełnić nie będzie, nie pomoże maksymalna nawet żarliwość - po prostu sam PiS to za mało. Dlatego m. in. właśnie był budowany NE - by iść w kierunku nie przekonanych do włączenia się, mimo różnic, w walkę o NOWĄ uczciwą wolnościową, a nie liberalną, POLSKĘ (patrz: mamy tu na NE całą kolonię korwinistów - dla niektórych lemigoza - nigdzie nie spotkają takiego merytorycznego odporu, jak tu).

  Tylko tak się kuźwa składa, że PiS, który wszak żadnym 8 cudem nie jest, nie potrzebuje partnerów lecz wykonawców woli, a wszelka niezależność jest traktowana z podejrzliwością, jeśli nie wrogo.

  Żeby jeszcze, kuźwa, człowiek widział, że to co mówią jest czymś sensownym, oryginalnym, to by jeszcze przygiął karku i zacisnął zęby, ale nie - odgrzewane kotlety i czekanie na drugi Budapeszt (Jeeeezuuu !!)

  Uciekają stamtąd - widać wiedzą co robią.
 • @Moherowy cd
  Nie śmiej się ze RzBiK - im więcej treningu na poligonie tym mniej krwi, nauczyć się wyrażać wolę w sposób zorganizowany, a przy okazji można coś zrobić konkretnego.

  Zdecydowanie nie widzę RzBiK jako jakieś do czegoś partyjnej kontry - wręcz przeciwnie - to odpowiedź na apel o. Rydzyka, by się organizować .... zanim ten zdążył go wygłosić.

  Są związkowcy różnych maści, są ludzie z różnych partii, a ja bym chciał, by BLOGERZY I KOMENTATORZY wypracowali swą markę, umieli działać demokratycznie, w sposób uporządkowany, zespołowo (czytaj: skutecznie) dla dobra Polski. Jeśli nie my, to zrobią "RzBiK" oni.
 • @dr Wilczura 16:39:43
  Bo widzisz, szukamy ciągle partii , która spełni nasze oczekiwania poprzez swoich "jedynych przedstawicieli najmądrzejszych naijtrzciwszych !.
  A to jest ciągle ten sam błąd, naszych oczekiwań !
  Trzeba szukać DOBRA DLA POLSKI i POLAKÓW !!! Dla rozwoju naszej Ojczyzny=RZECZPOSPOLITEJ a to DOBRO jest "bezpartyjne" !

  Leży między partiami , tam Ono-jest. Czas to zrozumieć wreszcie, nam wszystkim. Trzeba wyłuskać je ze wszystkich programów partii jako Dobro Konstruktywne dla POLSKI a partyja sama się znajdzie.

  A i to niewystarczy, bo trzeba tych co wprowadzą te zmiany , zawsze kontrolować (sprzężeniem zwrotnym WYBORCY) na bieżąco. Trzeba więc, stworzyć i taki niezawodny mechanizm (on jest też procesem, jak wszystko na swiecie). Same programy nawet najlepsze, niewystarczą ! Tak, musi to działać aby ZYĆ-Przetrwać w RZECZPOSPOLITEJ (to znane od lat):http://img137.imageshack.us/img137/8665/systemv21.png

  No, i żeby komuś nieprzyszło tylko ..na myśl, że ten krzyżyk na górze to "kościelny-jakiś". To jest ..."plus" + ! On jest tylko wyrazem śprzeżenia zwrotnego dodatniego (+), które powoduje potrzebny efektu"wzrost", ale w konsekwencji może (i zawsze doprowadza) do rozregulowania każdego systemu.
  Prawidłowy system "dla zycia" musi się (Umieć!) samoograniczć, wtedy będzie trwał jego BYT. To własnie ten "umiar" w zapędach SYSTEMU czyli-też i każdego z nas ludzi!.

  ********************************************

  To... system-funkcja.... "od i dla" (x-jednostki każdej !!!) Ma sens, tylko, to, wtedy; komuniuzm, kapitalyzm, demokracja, sracja, monarchia, aanarchiya i inne takie wytfory nazzi-człecze, życia nam utrudniać na świecie nie-zdołają !!!! Jak będą się samoograniczać systemowo (ujemnie!) Zyć Będą wszystkie te ustroje...i nam żyć ...dadzą wszystkim(jednostkom). Zrozumieć to już czas....i uświadomić też-w-sobie.

  Tak, se przodkowie nasi to wykumali ....a my spiepszyli te RZECZPOSPOLITĄ.
  Larum grają - nam !

  Szczęść Boże Wszystkim (SYSTEMOWO!)
 • @Grażyna Niegowska 17:21:52
  Zapraszam zatem do wyrażania woli w RzBiK:
  http://prezydentrzbik.nowyekran.pl/post/75369,prezydent-rzbik-niemcy-nie-maja-prawa-domagac-sie-stalego-miejsca-w-radzie-bezpieczenstwa-onz
 • @tfur-ja 17:21:54
  Wypada mi więc odpowiedzieć, staropolskim Szczęść Boże.
 • PIęcioma * poprawiam, co jakiś dyżuny spier*:)
  Dobrze, że się obeszło bez prowokacji i że Carcince nic się nie dało oraz mogła filmować.
  Wolność słowa!
 • @trevor 15:08:08
  Heheh...Nie zartuj kolego...Srodowisko, ktorego korzenie polityczne siegaja KORu, a rodzinnie lewicy, gdzie chrzesna, to zydowka....Mozna tak dlugo wymieniac.Kaczynski, i spolka to czesc ukladu...w sprawach zasadniczych maja takie same zdanie jak reszta zdradzieckiej sceny politycznej.....A co do Izraela, to przeciez sprawa juz dawno byla jasna.Przeciez Kaczynski zawsze popieral Izrael, a jego brat jako prezydent wrecz oswiadczal, ze Polska popiera Izrael w calej rozciaglosci, i bez zastrzezen.PiS, to takie smetne pierdy, i mokre sny pilsudczyzny sanacyjnej plus PPSowskie bajki, o sprawiedliwosci spolecznej.A to wszystko polane wiernopoddanczym "sosem" wobec wielkich tego swiata ( TAK SAMO JAK RESZTA ZDRAJCOW SEJMOWYCH), w postaci popierania zydowsko-amerykanskich interesow,popierania wchodzenia do UE, czyli powolnego demontazu panstwa polskiego oraz kapitalizmu ("pro-spoleczna" retoryka wcale temu nie przeszkadza), jako obowiazujego systemu gospodarczego, co juz ewidentnie potwierdza, ze wszelkiej masci plutokracji nic sie nie stanie, i wszystko zostanie po staremu. Reszta, to propaganda.Ot, czym jest PiS.Zeby nie bylo, ze jestem nieobiektywny, to powiem, ze swobodnie to mozna powiedziec o calej reszcie sceny politycznej, bez wyjatkow.A swiatelka, w tunelu "nima".
 • @dr Wilczura 17:46:58...
  '
  ...a mnie, "SIOSTRO-MA" tez POLSKIM (wspólczesnym):
  .... Bóg zapłać!
  ___________________________________________
  Gdyby "dr Wilczura" (?) szukała informacji o samo-świadomości , każdego SYTEMU (czyli Bytu kazdego) - miejsca tej samo-świadomści w SYSTEMIE ;...to służę uprzejmie (też)

  Miłego Wieczorka ....życzę
 • eeee tam
  policja podaje że tłum pisowski liczył grubo ponad 230 tys osób...
 • @val 18:50:05
  Oj było grubo ponad 230 tysi, grubo ponad. Byłem, widziałem. Ponad półtorej godziny minęło zanim marsz przeszedł przed pałacem prezydenckim od czoła do końca. Stałem tam większość tego czasu z zegarkiem w ręku
 • @Mistrz Joda 18:59:55
  Z circ i delfinem obstawiamy jakieś pół miliona minimum. Właśnie wróciliśmy.

  Na smokaaaa!
 • To miala byc demonstracja???
  Ogladalem to na necie.Wygladalo to na majowke,gdzie ludzie niosacy choragiewki,balony i niektorzy dzieci na ramionach,szli usmiechnieci,wygladajacy na szczesliwych.Kawiarnie/restauracje mialy duzy obrot i wszystkie miejsca byly zajete jak na pikniku.
  Przeciez to parodia!Tusk sie cieszy,smieje z takiego ciemnogrodu i zbiera punkty.
  Sztab Tuska dobrze sie przygladal i przysluchiwal,a wkrotce beda efekty.
  W trakcie tej wesolej demonstracji lecialy stare piesni patriotyczne,ktore Tusk zaraz je wykorzysta.Bowiem melodie i muzyka przypominaja rowniez piesni te niemieckie,kiedy Hitler dochodzil do wladzy.W tamtych czasach wszystkie byly podobne,prawie na jedna melodie.Stad moze okreslic je faszystowskie,chociaz chcialbym sie mylic.
  Ja widzialem demonstracje w Budapeszcie,Grecji,czy w Egipcie.Tam byla prawdziwa demonstracja.
  Czy Polacy musza byc naprawde takimi glupcami?,chyba tak,sadzac po dzisiejszym dniu.Czy wy naprawde wierzycie,ze Tusk sie przestraszy i ucieknie helikopterem jak Ceausescu z dachu?
  Wiec dla nieco zagubionych przypomne jeszcze raz:Aby obalic mafie rzadzaca,potrzeba sily.Sily w postaci liczebnosci i odwagi,idac na calego i walczyc az do skutku.
  Tylko zamach stanu moze uratowac ten kraj.W przypadku zaognienia sie sytuacji,moze czesc policji/wojska przejsc na strone ludzi.
  Innej drogi nie widze jak rewolucja.Bitwa ma smierc i zycie.
  Pzdr.
 • @tfur-ja 18:30:24
  Szanowny Panie - nie jestem kobietą. Na Kresach często nazwiska męskie miały nominativus w wygłosie na -a (stąd Wilczura jest męskie, w tym szczegółowym przypadku). Doszło zatem do humorystycznego nieporozumienia. Lecz wszystko w należytym porządku :) Pozdrawiam.

  Raczej zajmujmy się spolegliwie sprawą polską - rekonstrukcją polskich elit, jak napisała tu p. Grażyna Niegowska, po wyżej.
 • @ALL
  Czy ktos sie orjetuje co sie obecnie dzieje od siedziba TVP, moze ktos z kamera sie tam wybiera?
 • @oleg 19:14:17
  Ot i nasz "bohaterowicz", we wlasnej osobie;))))
 • @ckhopi 19:15:56
  GPowszczyzna probuje, ale cos im to slabo wychodzi...Wiecej Policji niz ludzi zainteresowanych udzialem.Wiekszosc pewnie czuje nosem, ze impreza skonczylaby sie palowaniem, wiec zawijaja dupki, i siup do domku, w kapcie i przed telewizor:)))))))
 • @Prezydent RzBiK 17:08:01
  Nie mów mi proszę, że GP to własność PiS, bo to po prostu jest nieprawda.
  Zupełnie nieważnymi dla mnie są akcje GP.
  GP to produkt komercyjny, różniący się od innych tym, ze trzyma stronę PiS i nic poza tym.
  Osobiście rad jestem, że takie medium istnieje, ale GP nie jest tworem ideowym, to czysta komercja.
  Madziara Sekatora poczytam w wolnej chwili.

  Odnosisz się do wspomnianej przeze mnie groteski, a potem wspominasz, że się śmieję ze Rzbika.
  Tak nie jest.
  Gdybym się śmiał ze Rzbika, to byłbym hipokrytą, nie mającym prawa mówić o jakiejkolwiek wolności.
  Każdy ma prawo do swojej wizji, jak ona by nie była i jest to element mitycznej demokracji, o którą walczy cała ludzkość, włącznie ze Stalinem, Hitlerem, Mao Tse Tungiem, Putinem i Tuskiem na dokładkę.
  Tak więc nie śmieje się ze Rzbika, a jedynie za groteskę postrzegam nadawanie tytułów szlacheckich przez jego Prezydenta :D
  Nie próbuj mi tu nic argumentować, bo ja Ciebie rozumiem i wiem o co Ci chodzi, ale jest to dla mnie zabawne po prostu, co nie znaczy, że potępiam Twoją tu działalność.
  Kto chce, to w tym uczestniczy, a kto nie chce, to stoi z boku i spogląda jedynie, bądź też to zupełnie ignoruje.
  A sam kiedyś mówiłeś, że będzie dobrze, jeżeli nikt nie będzie przeszkadzać, prawda?
  Powiesz prawda!
  To jeśli prawda, to nie dziw się, że @Carcince ktoś wymierzył w rzyć kopniaka.
  Zabrakło tu Wam obiektywizmu.
  Uważam, że PiS próbując pokonać PO, bo to jest wojna i z polityką nic to wspólnego nie ma, to kiego czorta @Carcinka z wolnych mediów, próbuje przeszkadzać PiSowi.
  Załóżmy hipotetycznie, że ochroniarzem, który ją pogonił jest ktoś, kto czyta NE i zdążył się zapoznać z materiałem filmowym @Carcinki pt. Gwiazdowski vs. Kaczyński.
  Sprawa dotyczyła debaty ekonomicznej.
  Nie dość, że @Carcinka nic nie zrozumiała z tego, co Kaczyński mówił, to jeszcze wypowiedź Kaczyńskiego była wyrwana z kontekstu i ucięta w najmniej odpowiednim momencie, a zwieńczone to wszystko było pytaniem @Carcinki:

  "Czy Kaczyński ma nas wszystkich za idiotów?"

  Chciałem to teraz znaleźć, ale jakoś nie udało mi się.
  Ja ten materiał doskonale pamiętam i oglądając go, uległem wrażeniu, że oglądam TVN.
  W tych okolicznościach zapewniam, że gdybym był na miejscu ochroniarza, to postąpiłbym tak samo, właśnie za ten idiotyczny wybryk, a powiem, że to nie jedyny przykład na to, że @Carcinka manipuluje na niekorzyść Kaczyńskiego.
  Może skorzystać warto z zasady, że jeżeli sam nie jesteś w stanie sprostać rzeczywistości, to nie przeszkadzaj innym, o której wspomniałem.
  Wolność mediów nie polega na braku rzetelności, a wzorce czerpane z TVNu, to sam przyznasz, że śmierdzą.
  Teraz ubolewacie nad @Carcinką.
  Nie kompromitujcie się i wykażcie obiektywizm w stosunku do samych siebie, a o przysłowiu "kto mieczem wojuje od miecza ginie", to nawet nie wspomnę.

  Piszesz, że PiS samo żadnej władzy sprawować nie może.
  Spytam, a gdzie Ty jesteś?
  Dlaczego nie chcesz sprawować władzy?
  Mówisz, że tych zagubionych jest więcej.
  Znowu spytam, a gdzie oni są?
  Dlaczego nie ma ich w sejmie?
  Takich pytań mógłbym mnożyć bez liku.

  Dalej piszesz o partnerach, których to rzekomo PiS nie potrzebuje, czy nie chce.
  Jakich partnerów?
  Kluziki, Giertychy, Ziobry, czy Kurskie to partnerzy?
  Dziwisz się, że PiS nie ufa?
  Nie może ufać, bo to wojna jest i już.
  Nie wojna pomiędzy Polakami, jak sugerują bandyci z PO, ale wojna pomiędzy PO i Polską.
  Była mobilizacja, ale przymusu nie było.
  Ci co zostali w domach, nie mogą liczyć na to, że PiS się będzie przed nimi płaszczyło.
  Każdy jednak ma prawo do swojego zdania, pamiętasz?
  Po co tylko przeszkadzać drugiemu?
  Ja też jestem zdania, że PiS to nie ósmy cud świata, ale to PiS jest dzisiaj kontynuatorem tego, co przerwał Okrągły Stół.
  Rozwalenie przemysłu w Polsce skutkowało pozbawieniem robotników płaszczyzny na której można by odbudować choć namiastkę tego, czym była Solidarność.
  Dzisiaj PiS konsoliduje te siły.
  Rydzyk jest z PiS, Gwiazda jest z PiS, związkowcy są z PiS gro ludzi także, bo wiesz o tym jakim PiS dysponuje poparciem, a to jest najważniejsze.
  Brakuje kilku procent i brakuje dopilnowania przebiegu wyborów, a uściślając, to liczenia głosów.
  Gdy się z tym Polska upora, to będzie można zacząć proces odbudowy Polski, po tym jak ta ubecka, pierdol... swołocz, od 1944 roku wali młotem w Polskę i to takim dziesięciokilowym.
  Proces ten to jednak kilka dekad i ciekawy jestem na czym polega oryginalność o której wspominasz pisząc, że PiS tej nie ma.
  Nie liczę na odpowiedź, gdyż ja nie szukam dzisiaj oryginalności, a skuteczności, a nade wszystko kogoś, kto potrafi odbudować armię w Polsce.
  Wiem, że Kaczyński podoła, bo jest politykiem, a do tego ma dwuletnie doświadczenie jako premier, jako dobry premier.

  Choć traktuję Twoją ideę z przymrużeniem oka, to jednak podziwiam Cię i szanuję, bo jesteś ideowcem, choć tak naprawdę to nie wiem o co Ci chodzi, ale umiesz walczyć o swoje i to mi się podoba.
  Liczenie na to, że blogerzy i komentatorzy z całej polskiej blogosfery będą umieli działać demokratycznie i w sposób uporządkowany, a do tego zespołowo, to utopia.
  Nie ma elit, rozumiesz?
  Jesteśmy wyzuci z wszelkich wartości i zasad.
  Nie potrafimy się jednoczyć, stąd też jak widzę dzisiejszy marsz w Warszawie, to płaczę z radości, a tym co przeszkadzają, piję na pohybel.

  Prędzej uwierzę, że tobie uda się zrobić Rzbik, o którym marzysz niż im.
  Oni nie maja idei.
  Bezideowcy, bo gangsterka to zawód, a nie idea.

  Pozdrawiam!
 • @cziken1 19:24:20
  Tak, to ciekawe, ludzie chyba zalapali ze nieco prowokacja zalatuje - dziwne ze nie przedostal sie jeszcze zaden news a tylu tam ludzi z kamerami...
  http://www.youtube.com/watch?v=GarUCjzxbDQ&feature=g-u-u
 • @Łażący Łazarz 19:35:36
  moze Ty wiesz co sie teraz dzieje pod TVP?
 • Moje odczucie z tego co widzialem...
  to 200 tys. ...Do

  tego atmosfera nieziemska z oceanem bialo-czerwonym...czy to juz Polska niebawem, czy wyjdzie jak...zwykle.
 • @dr Wilczura 19:10:47 ...będzie "fonetycznie", zna Sz Pan to?
  Nu widzisz , Kuchanieńki jaka sputkala nas nispudzianka ! Ot, nawet ni-wisz jak miło mi jest Ciebie tu ...poznać! Moje kurzonki z Wilna (samego)są. Dlatego ja pułapał sie ...i cudzysłóf zastosował w ostatnim wpisie du Ciebie. A tamten, pierwszy wykasował , jak najszybciej. Tak widzisz znowu "poznać się nieco ...tak i ,polubić sie często...nazywa"... .

  ...a-czego Ty-tam siedzisz, jak Ojczyznę nam TU budować trzeba, sił JEJ tu kazdej brakuje, nad Wisłą. Wracaj, komu tam swoim życiem słuzysz?
  Pewnie, ze Pani Grażyna Niegowska ma racę, ale widzisz sam, że każdego tu brak "oczka" ...co na ubczyżnie innym teraz też i ...służy.

  Tu "spolegliwie".... ma wiecej znaczen niż jedno-Kuchanieńki., ale wiem, o czym mówisz Szanowny.
  Nu masz ot miła niespudzianka.
  Pozdawiaj Ty-udemnie bliskich Swych.
  Nieś im i....moje Szczęść Boże
 • @Łażący Łazarz 19:35:36
  Ładnie Pan nagrywał, aż strach człowieka brał czy Pan nie wypadnie z tego okna
 • KILKASET TYSIECY OSOB UCZESTNICZYLO W WIELKIM MARSZU "OBODZ SIE POLSKO" W WARSZAWIE
  Wielki Marsz „Obudź się Polsko”
  Radio Maryja

  "Kilkaset tysięcy osób uczestniczyło w Wielkim Marszu „Obudź się Polsko” w Warszawie. Manifestacja była wyrazem sprzeciwu m.in. wobec dyskryminacji TV Trwam, wydłużenia wieku emerytalnego, podnoszenia podatków i polityki antyrodzinnej rządu."

  To ze strony Radia Maryja - organizatora Marszu „Obudź się Polsko”
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/wielki-marsz-obudz-sie-polsko-2/

  Kilkaset to jednak kilka razy wiecej niz sto.
  Prawda?
 • @ckhopi 19:45:49
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/37328-pikieta-solidarnych-2010-pod-siedziba-tvp-ws-rzetelnej-transmisji-marszu-obudz-sie-polsko-zniesienia-cenzury-w-tvp-i-zwolnienia-piotra-kraski
 • @tfur-ja 19:54:10
  Wielki szacunek!
 • @DelfInn 20:06:22
  dzieki, ale pytalem co tam sie dzieje teraz
 • Coś aktualnego, bez czego się chyba nie obejdzie mimo modłów
  http://youtu.be/BczsY1HgF4M
 • ...
  Widziałem w TV nieco relacji z tego marszu i pokazany był z lotu ptaka. Ciekawe czy marsz niepodległości też tak pokażą, czy dalej będzie blokada przekazu.

  Wypada pogratulować liczby. Czekam na relacje video.
 • @oleg 20:09:43
  Tak tak...Tak samo jak Wildsteiny "mlody" i "stary", rasowe polskie chlopy;)
 • @lancelot 20:16:06
  A gdzie mi tu, z tym zydowinem plujacym na Polske, z australijskiej ziemi...Zadne "Mury", i tym podobne kawalki, nie poprawia wizerunku, tej antypolskiej swini!
 • @oleg 20:09:43
  odpowiedz 'C' (ale nie ze wzgledu na akcent)
  @cziken1 - no i prawdziwy prawdziwek Samuel Pereira
 • Zamienił siekierke na kijek
  Wiadomo że ta ekipa to zgraja ale druga będzie podobna .Dlatego na koszer demonstracje nie chodze .Wszystkim radze o poglądach konserwatywnych trzymać się z dala czyli samą demonstracje wspierać
  w obronie mediów pisu nie.
 • @Łażący Łazarz 19:35:36
  sami warszawiacy zaczęli dołączać około 14.00 godziny ...było ich naprawdę dużo
 • Nie chcę nikogo zdenerwować ani jakoś wpeowadzać
  jokoby zniechęcenia bo to była wspaniała impreza ten marsz ale jakby spojrzeć na to trochę obiektywnie to taki jest wpis:
  "...poszli pokrzyczeli, pomegafonowali, pochodzili, wykrzyczeli się i władza może dalej ambergeldować (geld pieniądze). Po takiej imprezie rząd dalej może robić to co zwykle, czyli ściemniać a grupy interesu dalej nadzorować niewolników polskich... Ta władza nie odda nigdy władzy, chyba żeby przyjechało tyle samo osób z petardami, śróbami, bombami i karabinami ! To wtedu może... Jedyna co może zmienić ten rząd to upadek EU i brak pożyczanych pieniędzy ! To co jeszcze spala ten miby rząd to pożyczana kase rostowskiego ! Jeżeli w unii nie nastanie czas rozpadu do tego czasu rząd służb specjalnych podsłuchujących miliony będzie trwał, żaden marszyk krzykaczy nie zmieni nic w kraju postkomunistycznym gdzie jeszcze obowiązuje język polski..."
 • @ckhopi 20:28:23
  Heh...GPowszczyzna, to normalnie prawdziwa miedzynarodowka:))))))
 • @Moherowy 19:33:49
  GPC należy do PiS:
  http://wyborcza.pl/2029020,75478,12373543.html

  Media nie powinny trzymać strony lecz INFORMOWAĆ vide "informowanie" GP o LESIE SMOLEŃSKIM. 2 lata i nawet jednego akapitu, choć już na temat LS powstają prace doktorskie. Nie czujesz żenady? Polityki "naszej stajni", która prowadzi do kiszenie się?

  O szlachcie, dlaczego właśnie "szlachta", jak ją rozumieć i kto przyznaje tytuły pisałem tu:
  http://prezydentrzbik.nowyekran.pl/post/75183,26-dni-do-planowanej-rezygnacji-prezydenta-rzbik

  RzBiK i Mao ... litości. Przeczytaj lepiej DOKŁADNIE o woli BiK-ów
  http://prezydentrzbik.nowyekran.pl/post/74909,30-dni-do-planowanej-rezygnacji-prezydenta-rzbik

  "Kluziki, Giertychy, Ziobry, czy Kurskie ..." Oprócz Giertycha to ludzie z PiS. Dorzucam Marcinkiewicza. Ktoś ich do PiS przyjął i dał wysokie stanowiska.

  Wybacz, ale Carcinka jest obiektywna - chodzi nawet do palikociarzy, gdy walczą w obronie lokatorów, tak jak wcześniej chodziła pod namiot Solidarnych2010. GP nie chodzi. Film nie był jej produkcji - co widać. Ochroniarz jest od ochraniania, a nie od walk z dziennikarzami, nawet gdyby to był TVN - nie wstyd ci? On nie jest żadną stroną !!!

  Ja, bezpartyjny od dziecka, zawsze głosujący "jak trzeba" po Smoleńsku, gdy zacząłem się udzielać - przejrzałem (wcześniej za PiS dałbym sobie uciąć rękę). Co zobaczyłem - zobaczyłem, że interes partii czy interes gazety stoi wyżej niż Polska ... mnóstwo ludzi "ideowych" spieszących do koryta. Nic w tym niby złego - pewni by mniej kradli, ale jeśli chodzi o media, to ja DZIĘKUJĘ za te "niezależne" dziennikarstwo.

  Robię LS, robiłem ob-ciach, współtworzyłem NE:
  http://prezydentrzbik.nowyekran.pl/post/74800,rzbik-zadamy-zmiany

  staram się zrobić RzBiK - państwo BLOGERÓW I KOMENTATORÓW. Czy to mało. Nie każdy musi być w partii i klaskać, by dostać potem miejsce na liście. Ten niszczący demokrację system płacenia z budżetu dla partii to nikt inny, jak Dorn i PiS (do spółki z PO). PiS jest też wrogiem JOW do Sejmu.

  PiS i każdy inna partia jest dla ludzi - nie ludzie dla partii. Dostają za to ciężką kasę - by nie musieć zabiegać o nią uchwalili kasę z budżetu. Taka to demokracja.

  NE nie przeszkadza - NE wypełnia swoją rolę: INFORMUJE. PO to tylko nazwa wroga - wrogiem jest cały ten system, który można było zdemontować (jak i ujawnić wszystkie akta) lecz spieprzono to dokumentnie (seksafera Leppera, afera gruntowa - których nie było). Polityków rozlicza się ze skuteczności, a nie za intencje. Za to wszystko płacimy, a PiS zapłacił dodatkowo Smoleńskiem.

  "Rydzyk jest z PiS, Gwiazda jest z PiS, związkowcy są z PiS"

  Jesteś naiwny. Rydzyk ma swój interes, by popierać PiS, a Duda powiedział wyraźnie: nie wspieramy żadnej partii. Wcześniej był super przyjazny Śniadek i nie było PJN i SP i też była klapa. Wiesz czemu? Bo ludzie po Smoleńsku całowali klamki w lokalach partyjnych - znam wiele bezpośrednich relacji i przykładów dławienia aktywności. PiS nie jest partią wielonurtową i jest tylko jedna osoba, która ma zawsze rację i brak szczęścia, jw. do ludzi.

  Jeśli Polska się upora, to PiS nie będzie beneficjentem - młodzi tego nie kupią, starsi powymierają - to zmiana generacyjna i także cywilizacyjna.

  Mówisz "armia", a kto dał kopa Szeremietiewowi w Stalowej Woli. Nie ma innej armii niż weterani z LWP - mamy za to armię ... ale ochroniarzy.


  Nie ma elit - to je twórzmy poprzez uporządkowane działanie - niech się wykazują i są oceniani on-line. Napisałem w linku wyżej, jaki krok trzeba w pierwszej kolejności zrobić. Są ludzie z głową na karku i ideowi - tyle że rozproszeni i nie wierzący w partie. Lubiący konkrety, które się przekładają na Dobro Polski i ich dobro osobiste. Zbierzmy ich w RzBiK, na NE i w innych "RzBiKach"- na pewno nie zaszkodzi to Polsce - PiS nie powinien widzieć w nich konkurentów lecz sojuszników.

  Rozsądnie mówił Reszczyński o zawiązaniu Konfederacji - zobaczymy czy o. Rydzyk podoła.

  PS Pisałem wcześniej: zanim były sciosobączki Opara zdążył pocałować klamkę choć był umówiony na spotkanie z Kaczyńskim. Nic nie ma w IPN na Oparę - czemu więc jest jak jest. Domyśl się.
 • @fan-wolności 20:52:07
  No wlasnie!Sedno sprawy....Nie opowiadnie bajek, przez Jara - tylko konkrety.A konkret jest taki, ze glosowali ZA, a "bohaterowicz smolenski", PODPISAL ten ZDRADZIECKI TRAKTAT.....I zadne mi tu "baranie laki", nie beda opowiadac bajek na dobranoc pt. "Wojna z ukladem"...Hehe....Smieszne...No chyba, ze maja rozdwojenie jazni, i chca walczyc z samym soba:)))No i co "pisowskie naiwniaki", macie cos na obrone...jakies SENSOWNE argumenty?No wiem, ciezko taki numer wytlumaczyc....Ale jak to mowia "My nie jestesmy od myslenia, My jestesmy od popierania":))))))))))
 • @marsz
  Zła trasa! Zła trasa!

  "W chwili, gdy czoło pochodu dotarło na pl. Zamkowy, jego tył nie ruszył jeszcze z miejsca na pl. Trzech Krzyży". (http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/marsz-obudz-sie-polsko)

  Trzeba było zaczać w Piasecznie i poruszać się ul. Puławską! :)))
 • all
  powiedziałbym ,że przekaz w mediach dosyć obiektywny. Pokazali całą rzeszę ludzi z lotu ptaka.
  Tu róznica między przekazem medialnym z tego marszu i 11.11.11.
  Ciągle mamy koncesjonowaną opozycję. Tak od Magdalenki.
 • @DelfInn 21:08:53
  Trasa zła jak cholera. Na po przejściu de Gaullea i wejściu w Nowy Świat czoło marszu było zmasakrowane, nie szedłem a płynąłem w masie ludzi niesiony przez nich, ja dwudziestolatek a co dopiero osoby starsze albo ludzie z małymi dziećmi a takich było dużo, nie wiem jak tam było później jak już vipy przeszły ale w tym momencie to była masakra. To samo przy Świętokrzyskiej ale tam już byłem mądrzejszy i wyminąłem czoło na spokojnie za w czasu i luźno przeszedłem. Omijanie ogródków w tych wszystkich kawiarenkach tez było masakryczne z początku dopiero potem jak już się uporządkowało coś było lepiej
 • PIS
  To dołujące że ludzie nie widzą zagrożenia dla Polski ze strony PIS'u.

  Mam nadzieję że na marsz niepodległości przyjdzie więcej osób. Musi!
 • @prawi co wiec 21:15:52
  Bo to jak w slynnej PSLowskiej piosence, z przed lat...."Bo wszyscy "okraglostolowcy", to jedna rodzina":)))))))))
 • @prawi co wiec 21:15:52
  Tak, ale na TVN24 cały czas narracja była, że to polityczna - PiS-owska impreza. Nie pokazali przemówienia Rydzyka i Reszczyńskiego - a to były najlepsze przemówienia. Przekaz był wekslowany na problemy ekonomiczne - kryzys.
 • @Lukero 21:20:30
  Nie bedzie...A to dlatego, ze nie ma sponsoringu na taka impreze.Tutaj np. sama Solidarnosc przywiozla tyle ludu, ze hoho...Gdyby czesciowo, nie bylo to sponsorowane lub doplacane, to ludzi, nie byloby tylu....

  A Marsz Niepodleglosci?Ludzie sami, za wlasna kase robia wypady, i nie maja zadnego wsparcia, ze strony wielkich partii z ukladu, radia czy centrali zwiazkowej...
 • @Lukero 21:20:30
  Nie mogę mówić za resztę ale ja nie poszedłem na ten marsz dla pisu czy solidarności których nie popieram ale po to żeby sprzeciwić się obecnej władzy. Obywatelskie nieposłuszeństwo czy coś w ten deseń
 • @tfur-ja 15:50:07
  To nie ja dalem Ci jedynke.O'k wszystko w porzadku.Wszystkiego Dobrego.
 • @Prezydent RzBiK 21:26:50
  ok. nie mam tvn24 to i nie widziałem. chodzi mi bardziej o przekazy w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.
 • @Lukero 21:20:30
  Więcej nie przyjdzie to pewne, jednak sukcesem będzie nierozbijanie marszu i możliwość wygłoszenia przemówień. Na to władza nie pozwoliła w tamtym roku. Chodzi tutaj przecież o uświadomienie części ludzi do czego ten marsz ma ich pobudzać.
  No i na razie nic nie słychać o żadnym szwabskim wsparciu lewackiej antify.

  Interesuje mnie jaki procent ludzi na marszu to byli starsi rodacy. Zwykle na inicjatywach PiS to oni dominują.

  Popieram również słowa o tym, iż PiS nad interes Polski ceni swój, partyjny. To zniechęca młodzież. Jak myśli, że uda się mu samemu rządzić Polską, to chyba śni.Tylko szkodzi i mąci zamiast jednoczyć środowiska ogólnie mówiąc niepodległościowe.
 • 9 Listopada pod pomnikiem Romana Dmowskiego
  A tak przy okazji, jak juz o Marszu Niepodleglosci....

  9 listopada lewackie sciery, maja zamiar zbeszczescic pomnik Romana Dmowskiego...Poczatek imprezy o 12.00.Mam nadzieje, ze jak co roku znajdzie sie grupa obroncow, i skopie zady antypolskim smiecia!Nowy Ekran tez powinien byc, i z filmowac ta swolocz!

  Tak na marginesie...Latwo jest ze "szturmowka", isc w wielotysiecznym pochodzie...Gorzej jak trzeba wlasna dupa bronic tych wartosci...
 • Link
  Zapomnialem dodac link, zebyscie sobie przeczytali, co te "zwierzeta" maja zamiar zrobic!


  http://11listopada.org/dniantyfaszyzmu/535
 • @cziken1 21:56:37
  To zadanie dla jedynej siły w tym mieście - Legii Warszawa.
  Jednak każde wsparcie mile widziane.
 • @cziken1 21:59:03
  zdaje się ,ze to zeszłoroczna akcja. nieaktualne.
 • Obejrzyjcie...
  A tu, jeszcze lepsze "kwiatki"...Facebook, to toleruje....

  http://www.facebook.com/GwalcicielRoman

  http://www.facebook.com/pages/Jan-Pawe%C5%82-Drugi-kocha%C5%82-ma%C5%82e-dzieci/345566808858066?fref=pb
 • ----------- POLACY !!!!!!!
  --- trwam TV ------------TO NIE POLSKA -cokolwiek by nie mówili -to Watykan -OBCE CIAŁO w polskiej TKANCE --TV POLSKA to będzie ! NASZA POLSKA !----------- upadek Polski to !! KNOWANIA watykańskie !!
  ---bez !!!! i zawsze dziewica NIE MASZ ! POLAKA --jak powiesz DĄB święte drzewo Polan / Słowian ---------- a nie palma !!! nie masz prawa być Polakiem ??????
 • Cieszy mnie że niezależna prawica mądrzeje
  Mimo wyzywań plucia od kgb zdrajców .Rośnie świadomość.
  Tak jest trzymać dystans od wszelkich unitów nowego związku radzieckiego .Unikać szabasowych imprez .Wszelkie kumanie źle się kończy z tow z uni - LPR Samoobrona
 • @trevor 21:33:51
  Jesteś kochany-bratku, niechciałem Cię obrazić. ktoś te jedynkę zadał tu jako pierwszą ocenę. Akurat na-ten moment "wpadłem, niebyło zadnego jeszcze komentarza (mój wykasowano)

  Pod ta notka na moim komutrze ukazał się Twoj nick . Moze jest tak, ze jak czyta ktoś-kogoś , naciskając na "nick-ten na szaro"? Czytałeś wtedy moje komentarze? Tutaj:http://www.nowyekran.pl/comments/2574,tfur-ja
  Moze to wina "skryptu nE"
  "Trevor", ciesze się, ze piszesz tu z nami od niedawna !
  To co "posłałem do-tej "jedyneczce" ...niebyło dla Ciebie nie wiem do kodo pisałem. Pozdrawiam was młodzi wszystkich "Frasobliewgo" "Czekina1"(dzieki za linki).i ....wszelkich fanów Polski ...
  Bądzcie czujni i nie dajcie Jej zawłaszczyć, żadnym pis-tom i po-jebnym i tym od "semi-tków"
  Ona jest dla WSZYSTKICH. To nasza Ojczyzna Rzeczpospolita nam dana.

  Słuchajcie tego radia (RM ;) ono jest tez dla wszystkich, którzy mają swój ROZUM.
  Wszystko, wszystko jest OK jak ...się nieprzesadza (czyli jak na "obrazku SYSTEMU" To jest normalne i aż wyczuwalne, to zadna teoria ...
  Tak jest na tym Świecie. Trzeba Razem, nie dajcie się POdzielić!
  Pisz Trevor ...masz we mnie przyjaciela . pzdr

  z Bogiem
 • @Moherowy 16:29:31
  Jest różna kolejność odśnieżania i jest rózny poziom pojmowania polityki. Twoje pojmowanie to konsekwencja tego co mamy - Unia, TL, brak polskiej ordynacji wyborczej, lekceważenie polaków, wysyłanie ich na antypody do walki na rzecz innych reżimów. Tobie w głowie nie zmieści sie prosta myśl, że czas zbudowac Polske na nowo, bo Polacy nie chcą jakichs podróbek o nazwie Polska.
 • @Prezydent RzBiK 20:51:19
  Z tą Wyborczą, to przesadziłeś, cytując ją mi. Daj spokój!
  Właśnie, media nie powinny trzymać strony, a ja widzę w działaniach @Carcinki coś innego.
  Działanie pozbawione obiektywizmu, to lipa.
  Piszesz, że to nie @Carcinka była autorem.
  A jakie to ma znaczenie w przypadku, gdy to NE publikuje.
  Jest to tożsame.

  Twoje działania ze szlachtą ja rozumiem, tylko one mnie śmieszą i chyba ja Ciebie nazwę tym razem naiwnym.
  Jednak Ty dalej możesz się tym zajmować i chyba nawet powinieneś :)

  Ja Ciebie nie porównywałem do Mao, ja chciałem wskazać na to, że pojęcie "demokracja" istnieje jedynie jako definicja tego zjawiska i nikomu jeszcze nie udało się jej stworzyć w jakimś kraju, jakimkolwiek i się nie uda.
  Żeby była demokracja, to albo wszyscy muszą być bogaci, albo wszyscy biedni.
  Lenin próbował uczynić wszystkich biednymi i co z tego wyszło?
  Nikt jeszcze nie próbował uczynić wszystkich bogatymi i chyba próbować nie będzie.
  Ja po prostu w demokrację nie wierzę.

  Słusznie dorzucasz Marcinkiewicza do wymienionego grona i zaraz stwierdzasz, że ktoś ich do PiS przyjął.
  No pewnie, że ktoś przyjął, ale skąd przyjmujący mógł wiedzieć kim są ci ludzie?
  Wytłumacz mi to, proszę.
  Co do Ziobry, to z nim miałem niegdyś tak jak Ty z PiS, też bym sobie dał za niego rękę uciąć.
  Dzisiaj wiem, że ten pacjent był szykowany na przejęcie PiS po Smoleńsku.
  Nie wyszło, bo J. Kaczyński do Smoleńska nie poleciał.
  Myślę, że jest to zwykły konfident na usługach.
  Szkoda gadać, zresztą co wyszło z Kluzikową?

  Nie dziwię się, że bronisz Carcinki, bo na Twoim miejscu też bym bronił, ale nie jestem na Twoim miejscu.
  Ochroniarz owszem, powinien chronić, ale ten był wolontariuszem, co może oznaczać, że zwolennikiem tych, którzy brali w marszu udział, a PiS brało, czy nie?
  Nie dziwie się więc jego postawie i nie jest mi wstyd, a wolontariusz jest stroną, gdyż wg niego swoim wolontariatem uczestniczy on w marszu.
  Co innego jeśli chodzi o pałkarzy z jakiejś agencji ochroniarskiej, którym ktoś za to płaci.
  Takie jest życie Panie Prezydencie.

  To dobrze, że tworzyłeś LS, NE, czy Obciach, choć z tym ostatnim, to obciach się przyznawać, ale nie rozumiem dlaczego oczekujesz poklasku?
  To ja Ciebie nazywam ideowcem, a Ty mi wyjeżdżasz, że GP pomija Cię wraz z LS w akapitach swoich?
  Daj spokój.
  Zawiodłem się.

  Niech NE informuje, ale niech to będą informacje rzetelne i nie mówię tu o czyichś blogach, a o rzeczach sygnowanych przez NE.
  Materiał filmowy o którym wcześniej wspominałem, to była w mojej opinii prymitywna manipulacja.

  Oczywiście, że Rydzyk ma swój interes, ażeby popierać PiS, tak samo jak PiS ma interes w popieraniu Rydzyka.
  Top się nazywa współpraca.

  Wszyscy Ci, którzy tworzą jakieś formacje, które swoją pozycją mało znaczą, zawsze będą narzekać na PiS, to taki standard u nas.
  PiS jest partią wyrazistą i jej nurt mi odpowiada, a wielonurtowości, to raczej w SLD albo w palikociarni należy szukać.
  Czemu ze swoim nurtem się do nich nie zapiszesz, a wpisujesz się bezkrytycznie w grono śpiewających, że "PiS należy wziąć w kleszcze".
  Ci co tak gadają, dzisiaj już nic nie znaczą i ich cała egzystencja polityczna polega na kopaniu PiS i Kaczyńskiego.
  Wiesz o kim mówię?

  Że starsi powymierają to pewne i to w większości nie doczekawszy emerytury, ale o jakich ty młodych mówisz?
  Młodych już nie ma w Polsce, a exodus dopiero się zaczął.
  "Zmiana generacyjna i cywilizacyjna" - tutaj to Cię poniosło.
  Bzdury piszesz.
  Zmiana historyczna, to owszem.
  Żeby rozpocząć jakiekolwiek zmiany, to najpierw Polska musi odzyskać status państwa, czyli przede wszystkim należy stworzyć rząd, który potrafi stworzyć armię.
  Jest ku temu szansa ze względu na gaz łupkowy jakim natura Polskę obdarzyła, ale do tego jest potrzebny pro polski rząd.
  W innym przypadku łupki posiądą Ruskie i tyle będą Polacy widzieć płomyk z łupków w swoich kuchenkach i bojlerach gazowych.

  Wybacz, ale z całym szacunkiem dla pana Szeremietiewa, to armią on nie jest.
  Z tymi weteranami z LWP, to przestań błaznować.
  Armia to pieniądze, albo pieniądze to armia - jak wolisz.
  Daj mi kasę, a stworzę armię w trzy miesiące., no może w pół roku i przestań się ośmieszać z tym LWP.

  Ci twoi ludzie ideowi i z głową na karku niech dalej będą rozproszeni, bo oni ze swoimi ideami, nikomu do niczego nie są potrzebni, a swoje idee zabiorą do grobu.
  Nie masz szans na zebranie ich na NE.
  Z reguły są to indywidualiści, może i z dobrymi pomysłami, ale oni te pomysły tworzą tylko dla siebie.
  Żyją w swoim wyimaginowanym świecie i poszukują "demokracji", która jest też tylko nieuchwytna imaginacją.
  Poza tym kto Ci zabrania zbierać ich do kupy?
  Próbuj, ale życia Ci braknie.
  Z tego elit nie zrobisz.

  Nie wiem czemu Opara pocałował klamkę.

  Ja też od urodzenia nie należę do żadnej partii.

  Pozdrawiam.
 • @radosław1 00:22:51
  Przestań bredzić, tylko się pozbieraj i buduj.
  Nie zapomnij na koniec powiesić wiechy i koniecznie logo - "radosław1".
  Poza tym to ty lekceważysz Polaków, pisząc o nich z małej litery.
 • @Moherowy 00:45:09
  Czepiasz się i popluwasz zamiast włączyć myślenie.
  Jak Jarek odda te miliony co bierze na partie za nic (bo to kpina a nie opozycja), to wtedy ja zacznę ale już bez jego przeszkadzania. Za 25 lat nastepnych działalności bedziesz mógł mnie rozliczać. A tymczasem zwróć uwagę swoim partyjniakom, że zwyczajnie pasą się na ludzkiej biedzie. Niczym sie to nie różni od całej partyjniackiej reszty.
 • @Moherowy 00:38:00
  Kwerendy ci robić nie będę i szukać linków - sam poszukaj. GPC należy do PiS czy nie? Nie słyszę.

  Widzisz, co chcesz widzieć. Zapraszam do jej ostatniej notki, a zwłąszcza wywiadu z (tamże) z Wiplerem. Z częścią PiS- u da się rozmawiać i dogadywać.

  Publikuje to co jest w sieci - nie wszędzie może NE być. Osobiście nie uważam żebyśmy mieli do czynienia z manipulacją.

  Na początku śmieszy. Być może. Ale twoje dzieci czy wnuki - niekoniecznie. Zwłaszcza gdybyś je tu zaprosił i z powagą rekomendował zostanie szlachcicem RzBiK ... zanim staną się prawdziwą szlachtą - o tym też pisałem.

  Demokracja RzBiK bywa też nazywana przez złośliwych dyktaturą - ja tymczasem starałem się wyważyć boży ustrój - monarchia z demokracją bezpośrednią i podać to w sosie demokratycznym plus zakorzenienie w naszej polskiej tradycji, by miało w sobie element gry i angażowało emocje (poczytaj w podanym wcześniej linku jest link nawiązujący do koncepcji DZIEŁA - prototypu NE). Przeczytaj lepiej uważnie omówienia artykułów, bo widzę że nie dotarło.

  Skąd mógł wiedzieć? A co mnie to obchodzi !!! Za dużo tych wtop na szczytach (pisałem o skuteczności polityka - najważniejszej cnocie).

  Nie - ochroniarzowi, zwłaszcza społecznemu, który nie dostał wytycznych, nic do czynienia dyskryminacji - wszak inne media "nasze" tam były i nikt ich nie przeganiał. Na miejscu organizatorów przeprosiłbym Carcinkę i NE za niego - zwyczajnie i po ludzku.

  Wspierałem ob-ciach do czasu gdy zawiązała się Fundacja KOCHAM OB- CIACH, tzn. do lipca 2011 kiedy to też Carcinka została zwyzywana od ABW i nie spotkało się to ze stanowczym odporem Intuicji. Ob- ciach miał potencjał - zgasiły go przytulanie się do GP i formalizacja. Piszę w odpowiedzi, bo piszesz, że czemu czegoś nie robię - ja akurat robię i robiłem, co ci udowodniłem. Także dzięki mnie tu w ogóle piszesz. GP nie pomija mnie, ale LAS SMOLEŃSKI - czaisz różnicę??

  Mówisz o manipulacjach NE - a znasz powiedzenie o belce i oku. W porównaniu z innymi NE to czysty zdrój. Tu przynajmniej nie ma partyjnej cenzury lub cenzury w duchu partyjnym, a czynionej przez "niezależne" "nasze" portale.

  Kończy się interes - kończy się współpraca. Wczoraj RdR, ROP, LPR, dziś PiS ,a jutro np. TYLKO Solidarna Polska. Kto da i może więcej. Zwykły deal.

  Wiem, ja nie piszę o kleszczach, piszę o nie szukaniu wrogów poza PiS przez PiS. Różnimy się, to naturalne, bo jesteśmy ludźmi. Nawet gdyby nas było tylu jednego przekonania, to i tak źle by było, gdyby inni nie mieli nic do powiedzenia. PO dokładnie realizuje twój tok myślenia, tyle że ma tyle rozumu, że dokoptowuje np. Arłukowiczów, by chociaż wyglądało wielonurtowo. Dlatego jest też skuteczna (pomijam rolę mediów).

  Nie poniosło, kończy się XX wiek, tak jak XX wiek zaczął się, gdy zaczęła się I wojna światowa. Młodych jeszcze zobaczysz - w swej sile będą 11.11.12 - teraz nie było ich wielu. Potem też ich zobaczysz - będą to ludzie w ...wieni i żaden PiS i o. Rydzyk nie będzie miał na nich wpływu. To będzie ktoś inny.

  Polska żadnego statusu nie odzyska bez obudzonych trwale obywateli, których protest będzie próbować ogniskować PiS taki jaki jest czy nawet medium tak szlachetne, jak RM. PiS miał pełnię władzy i to było za mało (nie pisz proszę o zdradzieckich koalicjantach, o tym już pisałem ci wyżej). To zwyczajnie nie przejdzie - prędzej nas już rozbiorą.

  Szeremietiew be, LWP be, NE be ... od tego się zaczyna. Czy tego nie rozumiesz? Działą się na zasadzie kto nie mój wróg to przyjaciel, a nie kto ze mną to mój wróg lub go zlewam. Wszystkie ręce na pokład - nie ma co wybrzydzać.

  Czy z przyjemnością płacisz podatki? Raczej nie. Ci ludzie mają do PiS takie samo podejście jak ty do płacenia podatków - gdy widzą, że kasa (ich wysiłek) idzie w próżnię, to zwyczajnie nie unikają płacenia (mają ku temu wiarygodne usprawiedliwienie).

  Pewnie szanse są niewielkie, ale dlatego, że NE nie ma tyle kasy i sam nie jest doskonale zarządzany. Tym niemniej robię co mogę - dałem przynajmniej parę pomysłów, jak z NE zrobić liczące się medium i zalążek czegoś poważniejszego i niby jest zielone światło, ale brak mocy przerobowych, po mojemu odpowiedniego zarządzania i kasy (jedno z drugim się łączy).

  Tak, indywidualiści ! W RzBiK próbuję ich przekonać do planowego i systematycznego działania dla Dobra Polski - przeczytaj jak. Nie może to być partyzantka lecz czytelne, zorientowane na wykonawstwo rzeczy, bez -izmów, reguły (Konstytucja), bo inaczej zrobi się bardak przy pierwszej lepszej okazji. To myśl nowa w blogosferze - stąd opór. Próbuję - od rzemyczka do koniczka, niestety NE mnie w tym nie wspiera (z różnych powodów), a gdyby wspierał to Kajdasy, itp., by zaczęły pisać o "nowoekranowej sitwie", która promuje Carcajou (nevermind że demokratycznie wybrany). Tak to wygląda i działa, a właściwie dlatego nie działa.

  Inna sprawa, że nie udało mi się jeszcze zebrać 7 wspaniałych, którzy by mogli być partnerem dla NE i się nie zagryzali. Spróbuję to niedługo zmienić i liczę na twój głos na rekomendowanych przez mnie kandydatów.
 • @cziken1 18:28:32
  to zaczyna juz docierac do niedowiarkow.
 • @Moherowy 00:38:00
  Tak sie sklada, ze wiekszosc obszarow pod wydobycie lupkow (tych, ktore sa znane teraz), "opchnieto" amerykanca....Pytanie wiec brzmi...Na ktorych, to lupkach panstwo Polskie bedzie zarabiac?Chyba takie zloza, potencjalne bogactwo kraju, powinno byc pod kuratela panstwa polskiego, a nie sprzedawne zagranicznym firma!Wiec o czym Ty czlowieku mowisz...O tej reszcie zloz, ktore gdzies sa, jakies resztki.A nawet gdyby, to zostana sprzedane, tak jak reszta...I najwazniejsze,PiS takze bral udzial, w opychaniu tego....
 • @Prezydent RzBiK 09:47:51
  Trzeba Tobie wiedzieć, że to co napisałem pod Twoim adresem do tej pory, to nie jest żadna agitacja.
  Ja najnormalniej w świecie wyraziłem swoja opinię i nic poza tym.
  Ty natomiast zarzuciłeś mnie linkami i za wszelką cenę starasz mi się udowodnić swoje racje.
  Ja się kieruję autorytetami (też o tym pisałem, ale nie będę Tobie podawał linków) i priorytetami.
  Żadnego z tych dwóch czynników nie postrzegam w Twoim działaniu odnośnie Rzbika.
  Nasza polemika, jest już po raz któryś zupełnie bezowocna.
  Ja dalej będę uważał, że wolontariusz postąpił słusznie ze względu na przytoczony przeze mnie materiał, a Ty dalej będziesz gloryfikować czy to @Carcinkę, czy też NE, podczas gdy ja, oczekuję przyznania się do błędu w tej jednej, konkretnej sprawie.
  To forma handlu. Nie ma przyznania się do błędu, następuje zupełna utrata autorytatywności w moich oczach.
  To nie jest skomplikowane.

  Przyznaję natomiast, że na NE nie ma cenzury, ale o tym też już pisałem.

  Nie uczestniczę w Rzbiku, choć przyglądałem się Twoim poczynaniom, próbując zrozumieć sens tego, co robisz.
  Nie udało mi się, a raczej nie dostrzegłem w tym sensu.

  Wspomniałem o autorytetach i priorytetach.
  Podczas Twojego Rzbikowania, przewinęło się kilka nazwisk, czy nicków, ale nie dostrzegłem nikogo, kto mógłby być postacią autorytatywną w Twoich poczynaniach.
  Nie mogę więc obiecać, że wezmę udział w jakimkolwiek głosowaniu.
  Całą akcję Rzbik postrzegam jako Twoją hobbystyczną inicjatywę, mocno oderwaną od rzeczywistości.
  Wspomniałem jednak wcześniej, że jej nie potępiam, a jedynie nie widzę sensu uczestnictwa w niej.
  Podziały panujące w Polsce są dzisiaj trudne do zlikwidowania i to co Ty postrzegasz za pożyteczne, ja mogę uznać za szkodliwe i na odwrót.
  Ty postrzegasz mój tok myślenia w działaniach PO, ja natomiast widzę w Tobie dużo peowczyka.
  Oni zajmują się wszystkim, ale nigdy tym co jest potrzebne.

  Pozdrawiam.
 • @radosław1 03:58:25
  Ja się nie czepiam i nie popluwam.
  Sam zarzuciłeś mi brak myślenia, a teraz widzisz jakieś zaczepki.
  Jak wy myślicie?
  Idź chłopie do Jarka i bierz od niego te miliony, kto Ci zabrania.
  Za 25 lat swojej działalności nadal będziesz tylko anonimowym internautą, więc z czego ja będę mógł Cię rozliczyć?
  Z bredni, które wypisujesz?
  Takich jak Ty w sieci są miliony.
  Ja nie należę do żadnej partii i nie mam żadnych "swoich partyjniaków".
  Popieram PiS, bo to jedyna realna siła istniejąca w Polsce, która posiada szanse na zmontowanie normalnego rządu.
  Ty natomiast buduj swoją "nową Polskę" przez 25 lat.
  W czym ci PiS przeszkadza, albo ja?

  "Pasa się na ludzkiej biedzie" - gdy słyszę takie slogany, to od razu widzę Lenina, Stalina, albo Korwina - jeden ch...
  Oszczędź mi tego.

  Pozdrawiam.
 • @Moherowy 12:33:56
  "W czym ci PiS przeszkadza?"
  Wiem, że pytanie nie do mnie, jednak każdy możne na nie odpowiedzieć.
  Za swoje głosowanie w dniu 1.04.2008 za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego jawnie sprzecznego z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej z 1997 r., w szczególności z art. 8. ust. 1. Konstytucji.
  "Art. 8.
  1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej."
  PiS (159)
  GŁOSOWAŁO - 157
  ZA - 89, PRZECIW - 56
  WSTRZYM. - 12, NIE GŁOS. - 2
  KACZYŃSKI JAROSŁAW za

  ADAMCZYK ANDRZEJ za
  ANDZEL WALDEMAR za
  ARENT IWONA za
  AST MAREK za
  BABALSKI ZBIGNIEW za
  BARTUŚ BARBARA za
  BĘTKOWSKI ANDRZEJ za
  BŁASZCZAK MARIUSZ za
  BRUDZIŃSKI JOACHIM za
  CHMIELOWIEC ZBIGNIEW za
  CZARNECKI WITOLD za
  CZARTORYSKI ARKADIUSZ za
  CZESAK EDWARD za
  ĆWIERZ ANDRZEJ za
  DĄBKOWSKA-CICHOCKA LENA za
  DORN LUDWIK za
  DRAB MARZENNA za
  FALFUS JACEK za
  GAWĘDA ADAM za
  GĘSICKA GRAŻYNA za
  GOLIŃSKI MARIAN TOMASZ za
  GOSIEWSKI JERZY za
  GOSIEWSKI PRZEMYSŁAW za
  HOC CZESŁAW za
  HOFMAN ADAM za
  JACKIEWICZ DAWID za
  JAKUBIAK ELŻBIETA za
  JANIK GRZEGORZ za
  JASIŃSKI WOJCIECH za
  KAMIŃSKI MARIUSZ za
  KARASIEWICZ LUCJAN za
  KARSKI KAROL za
  KEMPA BEATA za
  KLOC IZABELA za
  KLUZIK-ROSTKOWSKA JOANNA za
  KŁOSOWSKI SŁAWOMIR za
  KOŁAKOWSKI ROBERT za
  KOWAL PAWEŁ za
  KRACZKOWSKI MAKS za
  KRASULSKI LEONARD za
  LATOS TOMASZ za
  LIPIEC KRZYSZTOF za
  LIPIŃSKI ADAM za
  MACHAŁEK MARZENA za
  MATERNA JERZY za
  MATUSZEWSKI MAREK za
  MATUSZNY KAZIMIERZ za
  MICHAŁKIEWICZ KRZYSZTOF za
  MOJZESOWICZ WOJCIECH za
  MULARCZYK ARKADIUSZ za
  NATALLI-ŚWIAT ALEKSANDRA za
  OŁDAKOWSKI JAN za
  OPIOŁA MAREK za
  PALUCH ANNA za
  PIECHA BOLESŁAW GRZEGORZ za
  PILCH JACEK za
  POLAK MAREK za
  POLAK PIOTR za
  PONCYLJUSZ PAWEŁ za
  PUTRA KRZYSZTOF za
  RAFALSKA ELŻBIETA za
  RELIGA ZBIGNIEW za
  ROGACKI ADAM za
  SADURSKA MAŁGORZATA za
  SELIGA DARIUSZ za
  SPRAWKA LECH za
  SUSKI MAREK za
  SZARAMA WOJCIECH za
  SZCZYGŁO ALEKSANDER MAREK za
  SZCZYPIŃSKA JOLANTA za
  SZYDŁO BEATA za
  TCHÓRZEWSKI KRZYSZTOF za
  TERLECKI RYSZARD za
  TOBISZOWSKI GRZEGORZ za
  TOMCZAK JACEK za
  WALKOWIAK ANDRZEJ za
  WASSERMANN ZBIGNIEW za
  WIĄZOWSKI WALDEMAR za
  WIŚNIEWSKA JADWIGA za
  WITEK ELŻBIETA za
  WOŹNIAK TADEUSZ za
  WRONA WALDEMAR za
  ZALEWSKA ANNA za
  ZBONIKOWSKI ŁUKASZ za
  ZIELIŃSKI JAROSŁAW za
  ZIOBRO ZBIGNIEW za
  ZUBA MARIA za
  ŻUKOWSKI WOJCIECH za
 • @Moherowy 12:23:10
  Racje się udowadnia - na tym polega dyskurs. W RzBiK nie ma autorytetów - trzeba dopiero sobie je wyrobić. W działaniu.
 • @frasobliwy 15:16:01
  Czekamy na sensowna odpowiedz.I to jest jeden, z wielu dowodow, ze pisowszczyzna jest czescia ukladu, a nie zadna opozycja z prawdziwego zdarzenia.Tam gdzie trzeba sie zachowac zdecydowanie, i udowodnic, to co sie mowi....tam "jada", jak cala reszta zdrajcow patentowanych.PiS jest bardzo "patriotyczny" - tak na zasadzie Cepelii, i szkolno-koscielnych imprez:)I do tego sie sprowadza, ich "walka z ukladem"...Kto tego nie widzi, jest politycznym analfabeta!
 • ...
  Nie ma to jak "palic glupa", i nie odpowiadac na konkretne pytania...Lepiej pisac, o ruskich czolgach, na granicy z Gruzja....Jacy Ci nasi pisowcy, przejeci interesami Gruzji...Tylko jakos tak, malo sa zainteresowani obrona polskich interesow w Polsce, i na swiecie."Szczekac" na ruskich kazdy potrafi, bo to bardzo latwe, przy ich siermieznej polityce zewnetrznej....Tylko jakos,na zachod od Odry juz takiego radykalizmu w wypowiedziach nie widac:)A juz USA i Izrael, to "swiete krowy", dla pisowszczyzny...Wszystko co robia, to przeciez w imie demokracji, i "naszych" interesow:)))Prawdziwym wrogiem, jest ten kto trzyma lape na "bankomacie" drodzy pisowczycy....
 • @cziken1 16:36:36
  Mnie zawsze boli to że na naszych barwach narodowych malują napisy symbole a to świętość .To debilstwo przeszło też na część prawicy .Czemu pis na swoich barwach narodowych nie wypisuje symboli napisów.
  http://www.youtube.com/watch?v=EGhl8yUl7xA
 • @frasobliwy 15:16:01
  Gdyby nie podpisano TL, to byś mordę darł, że twoje latorośle nie mogą pojechać na zmywak do Królowej, na truskawki do Angeli, czy na winogrona do Holanda.

  Poza tym jeżeli uważasz, że zrobisz coś lepszego niż PiS, to zawiąż partię i do przodu.
  Pamiętaj że musisz zdobyć jedynie 40% poparcia społecznego.
  Dasz radę, nie frasuj się.
  Szczęść Boże!

  PS

  Powinieneś przytoczyć wszystkie nazwiska posłów, którzy głosowali wówczas w sejmie.
  Byłbyś rzetelny.
 • @cziken1 16:36:36
  Mój post nie dotyczył jedynie Rosjan.
  Głównym punktem był zamach pod Smoleńskiem i udział w nim oprócz Rosjan strony polskiej, bo chyba nie powiesz, że taka operację Rosjanie mogli przeprowadzić sami.
  Poza tym domagam się ekshumacji zwłok wszystkich zamordowanych w zamachu, ażeby ustalić bezpośrednią przyczynę zgonu każdej z ofiar.
  Była też mowa o Michaliku i jego pojednaniu z Cyrylem.
  Jak widzisz, mój post był wielonurtowy, ale był on skierowany do tej części społeczeństwa, która potrafi zinterpretować tekst pisany.
  Dobrze jednak, że w ogóle czytasz mądre teksty, może uda ci się dołączyć do 30% tych, którzy rozumieją, co czytają.
 • @frasobliwy 15:16:01
  PS II
  Osobiście nie jestem za członkostwem w UE.
  Nie zmienia, to jednak faktu, że PiS nadal dla mnie to jedyna realna siła mogąca sprawować władzę w Polsce.
  Gdy Twoja partia osiągnie status i pozycję PiS, rozważę oddanie swojego głosu.
 • @Moherowy 17:44:38
  "Gdyby nie podpisano TL, to byś mordę darł, że twoje latorośle nie mogą pojechać na zmywak do Królowej, na truskawki do Angeli, czy na winogrona do Holanda."
  No tym komentarzem całkowicie mnie rozśmieszyłeś. Skąd niby wiesz co bym zrobił? Poza tym dlaczego myślisz, iż wolę ja lub ktokolwiek inny pracować na obczyźnie?

  Poza tym przypominam ci, że w Wspólnocie Europejskiej jesteśmy od 2004 roku. Ludzie dużo wcześniej jeździli do innych krajów. Traktat Lizboński jest etapem do utworzenia superpaństwa Unii Europejskiej. Unia Europejska stała się formalnie podmiotem prawnym czyli PAŃSTWEM po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego. Mówiąc dokładniej, Traktat Lizboński jest początkiem końca Polski.

  Ja znam swoje miejsce w szeregu i jedyne co będę mógł wnieść od siebie to będzie walka.
  Wiem natomiast, że popieram środowiska narodowe, które póki co dopiero się odtwarzają po całkowitym przerwaniu przez komunistów ich ciągłości. Mimo ich obecnej słabości już wybrałem swoją drogę.

  "Powinieneś przytoczyć wszystkie nazwiska posłów, którzy głosowali wówczas w sejmie."
  Po co skoro pytanie dotyczyło PiS, a nie wszystkich posłów.
  Nie wymieniłem nawet reszty tych co głosowali przeciw, ponieważ do nich nie czuję pogardy. Jest wyraźnie napisane w liczbach na początku. Dlaczego więc odmawiasz mi rzetelności? Nie wymieniłem też, kto się wstrzymał i nie głosował.
  Wymieniłem tylko tych zdrajców co się odważyli sprzedać Polskę, a co to tworzą ten niby patriotycznym PiS.

  “I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni“
  Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
  Przynajmniej znamy jeden z punktów doktryny politycznej III RP. Wieczysty sojusz z Izraelem. Ciekawe jakie to ma przynieść korzyści dla Polski?
 • @Moherowy 17:52:14
  Wiesz co....Myslalem, ze powiesz cos bardziej wymyslnego, ale sprzedawac Polske, za "zmywak" w Londynie...To ja naprawde podziekuje, za takich "patriotow"...Przeciez, to jest wlasnie tragedia Polski, oprocz agentury - mentalnosc niewolnika, ktory za nedzne srebrniki zrobi wszystko.Wyganianie na obczyzne, to taka sama zbrodnia jak zdrada...
 • @frasobliwy 18:52:26
  Wiesz co, szkoda tych oczywistosci tlumaczyc...Jak ktos jest zaslepiony, to nie zobaczy, nawet gdyby stalo obok!A pozniej znowu beda pisac - "Ja nie wiedzialem, ze oni udawali, dopiero po fakcie przejzalem".To jest ta sama stara spiewka jak z KORem, Solidarnoscia, Walesa....Po latach zawsze przychodzi rozczarowanie,i "oswiecenie"..."Dalem sie wydymac"...A wystarczy tylko stosowac jedna zasade.Nie ufam nikomu, kto ma korzenie polityczne wywodzace sie z KORu, a pozniej w ukladzie przy "okraglaku".Tylko tyle......I az tyle!Wielu sie moze oburzy, ale powiem jak sie mowilo ponad 20 lat temu w srodowiskach narodowych, o tej imprezie przy "okraglaku".ZYDOKOMUNA I ZYDOSOLIDARNOSC.Zwiezle i na temat!
 • @frasobliwy 18:52:26
  "Wiem natomiast, że popieram środowiska narodowe, które póki co dopiero się odtwarzają po całkowitym przerwaniu przez komunistów ich ciągłości. Mimo ich obecnej słabości już wybrałem swoją drogę."

  I bardzo dobrze, że Pawełek wybrał sobie drogę.
  Mi jednak z endokomunistami nie po drodze.
  Jesteście zakałą, a to niech o tym świadczy:

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/03/04/list-polskiego-narodowca-do-wladimira-putina/

  Wy nie macie zielonego pojęcia o tym, kim byli narodowcy i jakie idee im przyświecały.
  Jesteście endokomuną, kolaborantami, a przede wszystkim IDIOTAMI.

  Nie mam zamiaru z wami dyskutować.
 • @cziken1 19:17:06
  Tobie też zacytuję miernoto liścik przez was smarowany do waszego guru:

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/03/04/list-polskiego-narodowca-do-wladimira-putina/

  Z kim gadać?

  Poza tym sygnujcie się swoimi nickami.
  Czego się wstydzicie panowie "narodowcy".
  Wy endokomuniści, jesteście największą zdradą w tym kraju i nie wycierajcie sobie gęby Dmowskim.

  To wszystko, co miałem wam do powiedzenia.
 • @Moherowy 19:40:55
  "Mi jednak z endokomunistami nie po drodze."
  "Jesteście endokomuną, kolaborantami, a przede wszystkim IDIOTAMI."
  Takie wam w PiS wytyczne podali? Każdego narodowca macie opluwać od endekomuny, nawet jeśli nie wiesz jakie są moje poglądy polityczne?
  Jesteś tak samo mały jak val tutaj się udzielający.
  Nieraz w swoich wypowiedziach krytykowałem OWP udzielający się tutaj, a który można nazwać endekomuną, jednak dla ciebie to nieistotne, gdyż to tylko zwykły epitet w twoim słownictwie. Ja wiem, iż Rosja a jeszcze bardziej Niemcy nie są zainteresowani istnieniem Wielkiej Polski.

  Pisanie iż nurt narodowy to tylko endekomuna jest zwykłym niskich lotów KŁAMSTWEM. No ale skąd możesz wiedzieć jak bogatym stronnictwem byli narodowcy, kiedy pewnie ani jednej książki o nich nie przeczytałeś.
  Kolejny bloger, którego przyciśnięcie argumentami zniża do poziomu Niesiołowskiego. Nigdy nie wygrasz z konkretnymi argumentami wojując walką emocjonalną. A podawanie linków do śmiesznych kanapowych organizacji jest zejściem na samo dno. Iluż to ludzi jest w stanie przyciągnąć do siebie ta strona? Tonący brzytwy się chwyta. Zbłaźniłeś się po prostu tym linkiem.

  Muszę przyznać, że wszystko zaczyna się układać w jedną spójną całość. Propaganda PiS na NE.
  1. val
  2. Moherowy
  Kto następny? Taka sama linia ataku. Wyzywanie od endekomuny, jeśli kończą się argumenty. Chyba muszę listę zacząć tworzyć, żeby o nikim nie zapomnieć.
  Pewnie, że PiS jest obecnie realną siłą, ale co z tego skoro nie ma zamiaru realizować POLSKIEGO interesu narodowego, co w głosowaniach już nie raz udowodnił. Słowa to nie czyny.
 • @Moherowy 19:45:43
  Hehehe....Typowa Czerska:)))))Jak niema argumentow, to epitety...Stary numer.Widac lekcje u Kuronia i Michnika, nie poszly w las.To jest jedyny "argument" pisowszczyzny, dla ludzi ktorzy ich punktuja w prostych sprawach.Endekokomuna...Boze, co za jelop...

  Musze Cie zmartwic drogi pisowcu...Nie mam nic wspolnego, i nigdy nie mialem ani z pogrobowcami Moczara z PZPR, ani z PAXowcami, ani tez z Grunwaldem, i temu podobnymi.Brzydze sie tak samo skrajnym "slowianofilstwem", i "lizaniem pupy" Rosji, tak samo jak wieszaniem sie u szyi mafii zydowskiej pt. USA and Company...o pomniejszych ichnich slugusach nie wspominajac.Roznica wlasnie polega na tym, bucu jeden, ze narodowcy nie klaniaja sie nikomu, tak ze WSCHODU jak i z ZACHODU...Na tym polega NIEZALEZNA I WLASNA polityka, czego od 1944 roku w Polsce NIEMA!PiS jest kolejna "wydmuszka", tego samego srodowiska politycznego...A TY jestes ofiara wlasnej naiwnosci!

  I o wycieraniu Dmowskim geby, mi nawet nie mow...Bo nie masz nawet prawa...To nie jest Twoj bohater.Zapytaj kolegow z PiSu...a najlepiej Kaczynskiego...Pilsudski, PPS, "sanatorowie"...To jest pisowska "dogmatyka".
  Narodowcy zlozyli najwieksza danine krwi glupolu...Dlatego, teraz takie marne petaki jak Kaczynski, i reszta zdrajcow sejmowych reprezentuje polska klase polityczna!
  No, ale co Ty mozesz o tym wiedziec....Przeciez Ty wiesz lepiej...
  Zycze udanego starego/nowego rozdania..."Jaroslaw, Jaroslaw !!!"
  Bez odbioru.
 • Moherowy
  Bardzo cię szanuje ale nie miej potem pretensji jak ci KOR (Loża Masońska Kopernik ) kapłanów będzie zmieniać AB Wielgus.
  Zamiast choinki będziesz na wigilie święto chanuki obchodził.Na koniec
  padnie hasło narodwcy Dmoski to kgb ruskie bić ich Jarosław Polskę zbaw.Mam proźbę bardzo cię szanuję bardzo proszę dobrze powoli zobacz ten filmik.Osobiście nie jestem religijny i na jakiegoś patriote wielkiego się nie farbuje ale jako zwykły czlowiek i katolik marnotrawny na pewne rzeczy się nie godzę
 • @Browar 20:56:35
  zobacz pomału klatka po klatce
  http://gloria.tv/?media=200471
 • @frasobliwy 20:14:26
  Nie należę do PiS, a jedynie jestem gorącym zwolennikiem tej partii.
  Wy nie jesteście żadnymi narodowcami.
  Zrozumcie to.
  Rozumiecie Dmowskiego, tak samo jak jehowici Biblię.
  Jedyna cecha, która przejęliście od Dmowskiego, to tchórzostwo, którym wykazał się on kolaborując przeciwko Piłsudskiemu w Japonii, bo się bał konfrontacji z bolszewikami, którym Marszałek pomimo wszystko skopał dupy.
  Dla mnie wszyscy jesteście po jednych pieniądzach.

  Jakiej wielkiej Polski?
  Polski dzisiaj nie ma w ogóle, a ty bredzisz o wielkiej Polsce.
  Wielka Polska może powstać wówczas, gdy dorobi się rządu, armii i odpowiedniej polityki zagranicznej.

  Ja doskonale wiem jakim stronnictwem byli narodowcy i w wielu sprawach utożsamiam się z nimi, ale jeszcze raz powtórzę, że wy nie jesteście żadnymi narodowcami i nie wycierajcie sobie nimi gęby.
  Tamtych narodowców już nie ma.

  Jakie argumenty niby to miały przycisnąć mnie do muru?
  To, że wyliczyłeś posłów PiS głosujących za przyjęciem TL, to argument?
  Przyjęli go Czesi, Brytyjczycy i wiele innych krajów.
  Wszyscy wierzyli, a dzisiaj?
  Poczytaj sobie, co mówią Klaus, czy Cameron na temat dzisiejszej unii.
  Brak wam jakiejkolwiek orientacji i wiedzy o polityce i współczesnej sytuacji.
  Wymieniacie to jak jakąś mantrę, sugerując jeszcze, że została złamana Konstytucja w jednym z jej punktów.
  Idioci jesteście i to wszystko.
  PO złamała wszystkie punkty Konstytucji i żyjecie z tym, a mało tego to jeden z waszych naczelnych idiotów-Giertych, niebawem zasili szeregi bandytów.
  O jakich więc argumentach bredzisz.
  Nie porównuj mnie do Niesiołowskiego, bo się ośmieszasz jedynie, a już sam fakt, że mienicie się narodowcami, wystarczająco was ośmiesza.

  Kanapowe organizacje?
  Przecież to są "narodowcy", nie umiesz czytać.
  Kompromitujecie się, bo jesteście niedokształcona bandą i póki co, to nic tego nie zmieni.
  Mi się żadne argumenty nie pokończyły.
  Twórz sobie listy, ale czytaj dalej Dmowskiego, a może kiedyś zajarzysz o co mu chodziło.

  PiS jest siłą, która sięgnie po władzę i zacznie odzyskiwać państwo, a przy sprzyjających warunkach za kilka dekad może będzie można myśleć o Wielkiej Polsce, ale to myślenie was nie dotyczy ani teraz, ani w przyszłości.

  Nie jeden raz miałem już wątpliwą przyjemność z waszmościem, kiedy ten podpisywał się jeszcze z imienia i nazwiska.
  Wstydzi się osoba swoich poglądów i kłamstewek o wyimaginowanych obrazach Witkacego, które osoba miała to rzekomo oglądać?
  Oj Pawełek, Pawełek!
  Kiedy ty dorośniesz?

  Ja z wami nie chce dyskutować, bo to uwłacza mojej inteligencji i godności.
  Identyfikujecie się z PO i jesteście dla mnie taką samą swołoczą jak i ona.
  Stąd mowa, że nie będę z wami polemizować.
  W waszych idiotycznych wpisach, nie dostrzegłem nawet jednego argumentu, a wy je wymieniacie w liczbie mnogiej.
  Percepcja Komorowskiego, albo Bolka.

  Pa pa!
 • @Browar 20:56:35
  Nie sądzę abym dał Tobie powody do tego, żebyś mnie nie szanował.
  Póki co, to obawiam się, że przyszłe pokolenie Polaków, będzie pisać cyrylicą, a zamiast św. Mikołaja w Wigilię odwiedzi mnie Died Maroz i to spędza mi sen z powiek.
  Rebe Dziwisz już dzisiaj jest zdemaskowany i co?
  Nic.
  Trzeba odzyskać Polskę.

  To teraz jako zwykły człowiek i jako katolik marnotrawny, powiedz mi, co takiego wynika z filmiku, który mi dedykujesz.
  Oczekuję konkretnej analizy.

  Pozdrawiam.
 • @cziken1 20:41:11
  Następny "inkoguto", kupujący sobie "bohaterów" jak blaszane koguciki na jarmarku.
  Ogarnijcie się chłopcy.
 • @Moherowy 22:37:54
  "Jedyna cecha, która przejęliście od Dmowskiego, to tchórzostwo, którym wykazał się on kolaborując przeciwko Piłsudskiemu w Japonii, bo się bał konfrontacji z bolszewikami, którym Marszałek pomimo wszystko skopał dupy."
  NIE DOSC, ZE OPOWIADASZ BZDURY, TO JESZCZE NIE ZNASZ HISTORII...DO SPOTKANIA PILSUDSKIEGO Z DMOWSKIM W JAPONII DOSZLO 11 LIPCA 1904 ROKU...O JAKICH BOLSZEWIKACH MOWISZ NIEUKU???CHODZILO O LEWACKIE POWSTANIE W ZABORZE ROSYJSKIM,KTORE SKONCZYLOBY SIE TAK JAK DWA POPRZEDNIE...ZAPOMINASZ, ZE JESZCZE BYLI DWAJ POZOSTALI ZABORCY...NO ALE JAK KTOS "SKOPAL DUPE BOLSZEWIKA" W 1904 ROKU...HEHEH...ZEBY BYLO SMIESZNIEJ BARANIE, TO PPS WTEDY , TO BYLA INTERNACJONALISTYCZNA LEWACKA BANDA, Z KUPA ZYDOW NA CZELE...

  "Ja doskonale wiem jakim stronnictwem byli narodowcy i w wielu sprawach utożsamiam się z nimi, ale jeszcze raz powtórzę, że wy nie jesteście żadnymi narodowcami i nie wycierajcie sobie nimi gęby."

  JA CI SIE DZIWIE...POPIERASZ "TCHORZY" JAK DMOWSKI?
  WIESZ, TO MOZE PODZIELISZ SIE Z NAMI TYM "ZNASTWEM"?
  I OCZYWISCIE, TY WIESZ, ZE MY NIE JESTESMY NARODOWCAMI...AHA,CZYLI JESTES WROZKA-KLEBUSZKA?GRATULUJE..HEHE
  MASZ RACJE TAMTYCH NARODOWCOW JUZ NIE MA,DLATEGO ZE BYLI "TCHORZAMI", I WYMARLI ZE "STRACHU"...SAMI TCHORZE:CZLONKOWIE OBOZU WILEKIEJ POLSKI,STRONNICTWA NARODOWEGO, MLODZIEZY WSZECHPOLSKIEJ, I OBOZU NARODOWO-RADYKLANEGO ZEBY WYMIENIC TYLKO NAJWIEKSZE I NAJWAZNIEJSZE...TAK ELITA PRZEDWOJENNEJ POLSKI...TA KTORA TWORZYLA I ODDAWALA ZYCIE W NSZ, NOW, ZJ,NZW,WIN I AK...SAMI TCHORZE...WCZESNIEJ W 1920 ROKU...TEZ ODDAWALI ZYCIE Z BOLSZEWIA, I NIE PILSUDSKI, TYLKO GEN. ROZWADOWSKI STWORZYL PLAN OBRONY, I KONTRNATARCIA Z NAD WIEPRZA...PILSUDSKI PODPISAL...MIAL SZCZESCIE, BO JUZ CHCIAL SPIEPRZAC DO SZWAJCARII...O TYM PEWNIE NIE SLYSZALES...DALEJ, WALCZYLI PO WOJNIE Z KOMUNA...TAK TAK BUCU,TO PODZIEMIE NARODOWE WZIELO NA BARKI WALKE Z KOMUNA PO WOJNIE...I ZAPLACILO, ZA TO NAJWIEKSZE CENE...WIEC NIE WASZ SIE SMIECIU, OBRAZAC PAMIEC NAJWIEKSZYCH BOHATEROW!

  "Jakie argumenty niby to miały przycisnąć mnie do muru?
  To, że wyliczyłeś posłów PiS głosujących za przyjęciem TL, to argument?
  Przyjęli go Czesi, Brytyjczycy i wiele innych krajów.
  Wszyscy wierzyli, a dzisiaj?"

  A TO, TO JUZ ZALOSC DO POTEGI ENTEJ....ARGUMENT ZA PODPISANIEM, BO "ONI TEZ PODPISALI", I "ONI WIERZYLI"...TO JEST WLASNIE POSTAWA ZDRAJCY, KLIENTA, I SPRZEDAWNEJ DZIWKI, A NIE PATRIOTY SLUZACEMU POLSCE!TO JEST MIARA MALYCH LUDZI...PATRZENIE NA INNYCH, I ZEBY SIE Z TLUMU NIE WYROZNIC, ZEBY PALCEM NIE POGROZILI, I W KONCIE NIE POSTAWILI...TAK WYGLADA CALA "POLSKA" POLITYKA OD 44 ROKU...CO TY MI TU Z KLAUSEM, DODAJ JESZCZE ORBANA...GLUPI JAK BUT JESTES, I SAM NIE WYCIAGASZ WNIOSKOW.TO SA TAKIE SAME FARBOWANE LISY, JAK TWOJ PIS...WCZESNIEJ GRZECZNIE WYKONYWALI WSZYSTKO JAK LECI...ZAPOMNIALES, ZE ORBAN RZADZI NA WEGRZECH NIE PIERWSZY RAZ...TO ZWYKLY PIZDUS DEMOLIBERALNY, A JEGO PARTIA, TO TAKI POPIS:)KLAUS...GADAC KAZDY POTRAFI...ZRESZTA,WSZYSTKO TO, I WE WSZYSTKICH KRAJACH, U "KORYTA" SIEDZA TE SAME SCIERY CIAGNACE W STRONE SUPERPANSTWA...W BLOKU WSCHODNIM, CALA TZW. "OPOZYCJA" WYWODZILA SIE Z KOMUNY...ZWLASZCZA W POLSCE!
  "PO złamała wszystkie punkty Konstytucji i żyjecie z tym, a mało tego to jeden z waszych naczelnych idiotów-Giertych, niebawem zasili szeregi bandytów.
  O jakich więc argumentach bredzisz"

  I ZNOWU CZYM DALEJ, TYM GORZEJ Z TOBA...CZYLI ROZUMIEM , TO MA BYC ARGUMENT, ZE JAK PO LAMIE KONSTYTUCJE, TO PIS TEZ MOGL, I "BOHATER SMOLENSKI" JEST USPRAWIEDLIONY, W SWYM ZDRADZIECKIM CZYNIE...BRAWO, POWTORZ, TO JESZCZE KOMUS...
  GIERTYCH...PRZECIEZ ON NIGDY NIE BYL BRANY POWAZNIE W RUCHU NARODOWYM,TOLEROWANO GO TYLKO, Z UWAGI NA DZIADKA JEDRZEJA,KTOREMU PRZYNIOSL HANBE...WYPLYNAL TYLKO PRZEZ NAMASZCZENIE RYDZYKA, TAK BY NIGDY NIC NIE ZNACZYL...JA JUZ MU 1989 ROKU POWIEDZIALEM, ZEBY SOBIE DAL SPOKOJ, I ZAPISAL SIE DO OKP...
  ARGUMENTOW TY NIE MASZ...SLOWOTOK,BEZ LADU I SKLADU...WIESZ ,ZE MAMY RACJE, I TO CIE BOLI, ZE ZNOWU KTOS CIE ROBI W JAJCO...SAM MOWILES, ZE KIEDYS ZA KIMS BYS SIE DAL POCIAC, A POZNIEJ PRZEJRZALES...CZLOWIEKU, I NIC CIE TO NIE NAUCZYLO???

  "Kanapowe organizacje?
  Przecież to są "narodowcy", nie umiesz czytać."

  CZYLI JAKBY PARTIA KOMUNISTYCZNA, LENIN, SLD, CZY TEZ INNI DZIWACY PODPISALI SIE "NARODOWCY", TO TEZ BYS UWIERZYL...PO DRUGIE, TAK JAK WSZEDZIE, SA LUDZIE O ROZNYM SPOJRZENIU...I NIE MOZNA ODPOWIADAC ZA TO CO PIEC OSOB NA KRZYZ NAPISALO...TO JEST ICH DZIELO, I ONI ZA TO BIORA ODPOWIEDZIALNOSC.PROSTE JAK DRUT.A NIE CI KTORZY SIE UTOZSAMIAJA Z RUCHEM NARODOWYM JAKO TAKIM!

  "Twórz sobie listy, ale czytaj dalej Dmowskiego, a może kiedyś zajarzysz o co mu chodziło."

  ZNAWCA...NO NO..POGRATULOWAC WIEDZY...CIEKAWE, CZY TAKA SAMA JAK "BICIE BOLSZEWIKOW " W 1904 ROKU:)))))

  "PiS jest siłą, która sięgnie po władzę i zacznie odzyskiwać państwo, a przy sprzyjających warunkach za kilka dekad może będzie można myśleć o Wielkiej Polsce, ale to myślenie was nie dotyczy ani teraz, ani w przyszłości."

  HAHAHA...NIEZLY KABARET...JAK PIS DOJDZIE, DO WLADZY, TO TWOJA "WIELKA POLSKA", SKONCZY NA APELACH SZKOLNYCH, UROCZYSTOSCIACH OKOLICZNOSCIOWYCH...I JAKO TANIE "MIESO ARMATNIE", W SLUZBIE ZYDOWSKO-AMERYKANSKICH INTERESOW...A NA KONIEC ZGASNIE SWIATLO, I RAZEM WIELKA RODZINA "OKRAGLOSTOLOWA" OD SLD,POPRZEZ PO, PALIKOTY DO PIS...GRZECZNIE ZASIADZIE W EUROPEJSKIEJ WIERZY "BABEL":))))

  "Identyfikujecie się z PO i jesteście dla mnie taką samą swołoczą jak i ona."

  NA KONIEC JUZ WIDZE , W MOZGU SIE ZAGOTOWALO...BO TAKICH BREDNI, TO SIE NIEDA WYTLUMACZYC INACZEJ....
  TAK SIE SKLADA, ZE TO TWOJ PIS JEST Z TEGO SAMEGO UKLADU, A ZE TY TEGO NIE WIDZISZ, TO TWOJA STRATA, I NIESTETY POLSKI...
  DLATEGO TEZ TAKA MAMY SYTUACJE, BO TAKICH JAK TY JEST PELNO...
  OSMIESZYLES SIE PISOWCU DOKUMENTNIE...
 • @cziken1 23:54:38
  Nigdzie napisałem pajacu, że Piłsudski skopał dupę bolszewika w 1904, jak widać kiedy skopał, to nie wiesz i zapewne się brandzlujesz przy waszych komiksach, że Piłsudski nie wygrał Bitwy Warszawskiej.
  Dmowski pojechał za Piłsudskim, bo srał w gacie i nie ważne jak ty nazywasz bolszewików i jeszcze za proroka chcesz robić, bo wiesz jakby się skończyło powstanie.
  Posłuchaj siebie.

  Ty się wszystkiemu dziwisz.
  A wróżka ze mnie taka jak z ciebie wróżbita znający przebieg powstania, którego nie było.
  Dalej już ci się w endokomunistycznym łbie dekiel zagotował palancie.
  Siedźcie na tych swoich endokomunistycznych kanapach i pierdolcie dalej baśnie, jakimi to spadkobiercami jesteście narodowców.
  Przez takich jak wy idiotów żyjących w wyimaginowanym przez siebie świecie, Polska wygląda jak dzisiaj i to tacy jak wy stoją za tym jak jest.
  Narodowcy q... ich mać.
  Giertych nigdy w ruchu nie był brany poważnie...
  A kto was traktuje poważnie.
  Jedyna powaga w tej sytuacji to zło jakim się wykazujecie.
  Tolerujecie obecną władzę i godzicie się na jej kontynuację, a jedyne co potraficie, to pierdolić kocopoły o PiS i na PiS, to wasza karma "narodowców".
  Gdzie byliście pajace gdy dymano wszystkich w Magdalence?
  Was nigdy nie było i was nie ma, znaczycie właśnie tyle, co ten wasz Giertych.
  Kupiliście sobie Dmowskiego jak blaszanego kogucika na chamskim festynie, zrobiliście ołtarzyk i udajecie narodowców.
  Biedny Dmowski, to się w grobie przewraca.

  Ludzie o różnym spojrzeniu?
  Ty siebie słyszysz?
  Listy do Putina smarując sobie zady wazeliną piszecie i jeszcze mi wyjeżdżasz o "różnych spojrzeniach"?

  Jeżeli Polska nie wejdzie w układ z USA imbecylu, to dzięki waszym staraniom już niebawem ludzie w Polsce będą klikać na klawiaturze z cyrylicą, a ty osobiście będziesz mógł poznać dane techniczne okrętu Mistral jełopie.

  Ja gadam tylko o Polsce, a wy śnicie na swoich skautowskich nasiadówkach o "Wielkiej Polsce".
  Jest ona dzisiaj tak wielka jak i wy sami i żeby była tak wielka jak wasza głupota, to spałbym spokojnie.

  Identyfikujecie się z PO, bo jest wam dobrze z tym jak jest i nic nie robicie, ażeby było lepiej, a jedynie jako jej pachołki, sracie na PiS i to cali "narodowcy" są.
  Mój Boże, kto was płodził!?
 • @Moherowy 00:37:47
  Osmieszaj sie dalej...Ludzie, to czytaja:))))

  Jaroslaw bedzie dumny, jakie ma "inteligentne i wszystko wiedzace " kadry:))))))))))

  Buhahahah...
 • @cziken1 01:06:02
  Dobrze, że czytają.
  Niech wiedza ilu to jest "narodowców", czy raczej na ilu nickach.

  Dam wam radę.

  Nie nazywajcie siebie "narodowcami", bo tamci to byli zacni ludzie.
  Wy i wasze listy do cara, przynoszą jedynie im hańbę.
  Kompromitujecie wartości, których i tak wiele nie pozostało.

  Nazwa dla was:

  "Kółko miłośników myśli nowoczesnego Polaka"

  -i koniecznie znajdźcie kogoś, kto wam te myśli wytłumaczy, na mnie nie liczcie, bowiem już wspomniałem, że kontakt z wami uwłacza mi.
 • @Moherowy 01:19:28
  Poszukaj moich wpisow ,i znajdz jeden, ktory jest tozsamy z tym wyglupem do Putina!Ulatwie Ci zadanie....Nie ma takiego!Jakbys uwaznie czytal o czym pisze, tobys nie pieprzyl takich farmazonow!Dla przypomnienia...Daleko nie tzreba szukac:

  "Musze Cie zmartwic drogi pisowcu...Nie mam nic wspolnego, i nigdy nie mialem ani z pogrobowcami Moczara z PZPR, ani z PAXowcami, ani tez z Grunwaldem, i temu podobnymi.Brzydze sie tak samo skrajnym "slowianofilstwem", i "lizaniem pupy" Rosji, tak samo jak wieszaniem sie u szyi mafii zydowskiej pt. USA and Company...o pomniejszych ichnich slugusach nie wspominajac.Roznica wlasnie polega na tym, bucu jeden, ze narodowcy nie klaniaja sie nikomu, tak ze WSCHODU jak i z ZACHODU...Na tym polega NIEZALEZNA I WLASNA polityka, czego od 1944 roku w Polsce NIEMA!PiS jest kolejna "wydmuszka", tego samego srodowiska politycznego...A TY jestes ofiara wlasnej naiwnosci!"

  To tak na dobranoc, zebys sie trzy razy zastanowil, zanim cos palniesz!
 • @cziken1 01:26:13
  Nazwałeś mnie śmieciem dodając jeszcze stek wielu innych epitetów, a teraz sugerujesz mi, żebym czytał jakieś twoje pierdy, podczas kiedy rozmawiam z komentatorem, a nie z blogerem.
  Choć wiem z kim rozmawiam, to czytać nie będę.

  Nie możesz, czy nie możecie zrozumieć jednej rzeczy.
  Ja was nie traktuję jak narodowców i rzecz w tym, że nikt was tak nie traktuje.
  To tak samo jakby Palikot nazwał swoją trupę - "narodową" i zaczął Dmowskiego na ołtarze wynosić.
  Nie jesteście żadnymi narodowcami.
  Raz jeszcze powiem, że nikt was poważnie nie traktuje, a nazwy i terminy, którymi szafujecie, o niczym nie świadczą.
  Wy nie rozumiecie idei jakie przyświecały narodowcom.
  Bezczelnie się pod nich podszywacie nie mając do tego najmniejszego prawa.
  Chowacie się za Dmowskim i rzucacie zza niego kamieniami w PiS.
  Na tym polega wasza narodowość.
  Jesteście delikatnie mówiąc bandą oszołomów, dowartościowująca się, mienioną wcześniej pozycją wydaną przez Dmowskiego.
  Śnicie.
 • @Moherowy 22:56:38
  Zastanawiałem się jak Panu odpowiedzieć kto jakie w Pis stanowiska ma od kogo pochodzi kto reaktywował B'nai B'rith, Ale ja Pana nie chcem urazić .Jeżeli chodzi o rosjan taka sama ..... żądzi co i u nas wystarczy z nimi porozmawiać ale trzeba mieć głowę zaręczam panu tak samo prości ludzie cierpią jak i u nas. Skoro Pan nie zobaczył nic na filmie trudno
  Ja komuni jak mi pis czy inny tam na stojąco puki zdrowie mam czy z buta przyjmować nie będe. Krzyża na świecznik nić nie zamienie
  http://www.youtube.com/watch?v=O9wC1AIdY2g

  Cytat wiem że neguje się teraz pismo nowego testametu tworzy się nową tradycje ale zacytuje werset który bracia starsi chcą usunąc z bibli---
  Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów a nimi nie są, ale są synagogą szatana ... -Apokalipsa 2.9
 • @Moherowy 22:37:54
  "Rozumiecie Dmowskiego, tak samo jak jehowici Biblię.
  Jedyna cecha, która przejęliście od Dmowskiego, to tchórzostwo, którym wykazał się on kolaborując przeciwko Piłsudskiemu w Japonii, bo się bał konfrontacji z bolszewikami, którym Marszałek pomimo wszystko skopał dupy."
  Gratuluję, kolejna wypowiedź świadcząca o tym, że pojęcia nawet nie masz czym jest ruch narodowy. Przeczytaj najpierw chociaż jedną książkę Dmowskiego bo to największy Polak XX w. My nie jesteśmy doktrynerami. Tego właśnie nauczał Dmowski. Dostosowanie się do każdej sytuacji. Ci co czerpią z rozwiązań Dmowskiego nie rozumieją czego on nauczał. On robił to co musiał w swoich czasach. My robimy w swoich.
  Piłsudski nikomu nic nie skopał, bo uciekł bronić jedynie małego odcinka frontu. Wygraliśmy tylko dzięki Tadeuszowi Jordanowi Rozwadowskiemu. Jak będziesz dalej z tym skakać to ci dokładnie wyjaśnię z cytatami nawet gen. Weyganda. Bo widzę, że wiedzy żadnej nie masz, a byś skakał wyżej niż możesz.

  "Jakiej wielkiej Polski?
  Polski dzisiaj nie ma w ogóle, a ty bredzisz o wielkiej Polsce.
  Wielka Polska może powstać wówczas, gdy dorobi się rządu, armii i odpowiedniej polityki zagranicznej."
  Brawo chociaż w tym się z tobą zgodzę. Czy ja gdzieś napisałem, że dzisiaj jest Wielka Polska? My dążymy do niej.

  "Ja doskonale wiem jakim stronnictwem byli narodowcy i w wielu sprawach utożsamiam się z nimi, ale jeszcze raz powtórzę, że wy nie jesteście żadnymi narodowcami i nie wycierajcie sobie nimi gęby.
  Tamtych narodowców już nie ma."
  Dlaczego mamy być "tamtymi" narodowcami? My tworzymy swoją historię.

  "Przyjęli go Czesi, Brytyjczycy i wiele innych krajów."
  Co mnie obce państwa interesują? Co to ma być za argument? My patrzymy na siebie, nie na obcych. Argumenty rodem z PO.

  "Nie porównuj mnie do Niesiołowskiego, bo się ośmieszasz jedynie"
  Punktuję twoją głupotę i kłamstwa mające obrazić narodowców.
  Dlatego trafnie porównuję twój poziom do Niesiołowskiego.
  "Kanapowe organizacje?
  Przecież to są "narodowcy", nie umiesz czytać."
  Może i jest narodowcem, nie znam człowieka. Tak to jest kanapowa organizacja. Pokaż mi ilu to ona Polaków zgromadziła gdziekolwiek. Nikt jej nie traktuje poważnie. FAKTY podaj, czekam ....

  "Oj Pawełek, Pawełek!
  Kiedy ty dorośniesz?"
  Strzelasz jak się nazywam? Może co posta jedno imię wpisuj. W końcu zgadniesz :)
 • @Łażący Łazarz 02:06:14 NIE 100 TYS, ALE DO POL MILIONA POLAKOW MANIFETOWALO W SOBOTE W WARSZAWIE!
  NIE 100 TYS, ALE DO POL MILIONA POLAKOW MANIFETOWALO W SOBOTE W WARSZAWIE!
  Dziennikarze maja sluzyc prawdzie, chocby ta prawda nie byla im wygodna,
  chocby "zmuszala" do poprawienia tytulu newsa.
  I albo to straszny trud albo strach przed prawda i manipulacja.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31