Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
440 postów 109 komentarzy

Dziennikarstwo Obywatelskie

Nowy Ekran - Blog przeznaczony do publikacji materiałów dziennikarzy obywatelskich przygotowanych na zlecenie Nowego Ekranu lub artykułów i listów nadesłanych do Redakcji

Paweł Kukiz w Lublinie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Paweł Kukiz będzie gościem specjalnym spotkania poświęconego jednomandatowym okręgom wyborczym. Spotkanie zainauguruje działalność lubelskiego Klubu Republikańskiego.

Inicjator akcji "zmieleni.pl" opowie o idei JOW oraz o działaniach podejmowanych na rzecz
wprowadzenia jej do polskiego systemu prawnego.


Ordynacja wyborcza w Polsce spotyka się z szeroką krytyką. Pojawia się
coraz więcej głosów, że trzeba wprowadzić zasadnicze zmiany. W tej
atmosferze tempa nabiera dyskusja o okręgach jednomandatowych.
Znacznie przyczynia się do tego akcja Pawła Kukiza, mająca na celu
dokonanie zmian drogą inicjatywy obywatelskiej.

O działaniach, jakie trzeba podjąć, a także o tym, co już udało się
osiągnąć, będzie mowa na spotkaniu organizowanym przez Klub
Republikański Lublin.

Będzie ono miało miejsce w restauracji Stara Drukarnia przy ul. Grodzkiej 16 w niedzielę 21 października o godz.13.00.  

C

KOMENTARZE

 • Agent Kukiz ?
  Skąd mamy wiedzieć że Kukiz nie jest takim samym agentem jak "Bolek" . Chodził z dewocjonaliami w klapie marynarki i co się okazało, że był podstawiony. Z czego Kukiz się obecnie utrzymuje i po co mu problemy gdy ma rodzinę ?
 • @polski goj 12:44:52
  A TY to kto ? Przeszkadza ? Demokracja przeszkadza ?!
 • @polski goj 12:44:52
  "i po co mu problemy gdy ma rodzinę" możliwe że ma zainteresowania polityczne i jest patriotą, oczywiście Polskim- aczkolwiek jest taka możliwość że jest nowym bolkiem .
  Proszę obserwować i wyciągać wnioski. Pozdrawiam
 • Jaka demokracja ?
  Jaka demokracja ? Macie na myśli tę polską idiokrację ? Szpicli ci u nas dostatek , nigdy nie wyjdziemy chyba z tego komuszego bagna ale za to będą kolejne ofiary...obym się mylił. Niech sobie ten cały Kukiz pajacuje jak na scenie , mnie tam bardziej interesuje fałszowanie wyborów przez rządzących czyli w zasadzie wszystko może pójść na marne gdy przebiegu wyborów nie dopilnujemy.Dla mnie Kukiz jest zwykłym karierowiczem jak wielu w PO.
 • @polski goj 16:56:05
  "mnie tam bardziej interesuje fałszowanie wyborów przez rządzących" To także i przez opozycję. Nie słyszałem żądania opozycji przeliczenia na nowo kart do głosowania. Za to w każdej komisji wyborczej był mąż zaufania z pisu. I co? i nic. Czyli pis też był zamieszany w fałszowanie wyborów. Lub wyniki fałszowania mu pasują. Inne partie opozycyjne też nic nie zgłaszały. Czyli jest ok. Nie ma nic do zmieniania.

  Teraz co do obrażania Kukiza. Jaki to karierowy cel wg ciebie ma Kukiz?
 • ----WĄTPLIWOŚĆ --zasiać wątpliwość
  -----Kukiz jest RZECZYWIŚCIE !! polskim PATRIOTĄ --WIEM !!! na 100 %
 • @polski goj 12:44:52
  Co ,ordynacja większosciowa ci nie pasuje ?Należysz do ukladu,jestes koszerny?Kazdego można opluć ,obrzucić błotem,tak jest najłatwiej ale sam dupy z domu nie ruszysz ,bo i poco skoro tak ci dobrze .
 • Bojkot wyborów
  Stowarzyszenie Demokracja USA z siedzibą w Nowym Jorku zwraca się do wszystkich zainteresowanych zmianą ordynacji wyborczej do sejmu w Polsce na wiekszosciową o bojkot wyborów według obecnej ordynacji.Prosimy o włączenie się w działania zmierząjace do przeprowadzenia bojkotu wyborów w całej Polsce.Posiadamy apel o bojkot wyborów autorstwa sp.Pani Anny Walentynowicz.Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com Za stowarzyszenie Stefan Dembowski

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31