Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
440 postów 109 komentarzy

Dziennikarstwo Obywatelskie

Nowy Ekran - Blog przeznaczony do publikacji materiałów dziennikarzy obywatelskich przygotowanych na zlecenie Nowego Ekranu lub artykułów i listów nadesłanych do Redakcji

15.00 – Transmisja Marszu Niepodległości w Internecie i na komórkach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podobnie jak rok temu Nowy Ekran będzie transmitował na żywo Marsz Niepodległości w Warszawie. Serdecznie zapraszamy tych co nie dojadą i rodziny tych co dojadą.

Z radością informujemy, że dzięki współpracy technologicznej z Netvi i redakcyjnej z telewizją kablową T@wizja równo o godzinie 15.00  11 listopada 2012 rozpoczynamy transmisję on-line z przebiegu Marszu Niepodległości.

Podobnie jak rok temu relację dla was będzie prowadził Łażący Łazarz Redaktor Naczelny NE przetransformowany przez Carcinkę na jednoosobowy wóz transmisyjny.

Transmisję będzie można oglądać na stronie:

netvi.tv/marsz/     <<<<  kliknij !!!

 

Technologia jest na tyle zaawansowana, że po wpisaniu powyższego adresu w smartfony, ifony i iPady także będziecie mogli śledzić Marsz Niepodległości w wersji mobile.

Jako niespodziankę oferujemy swoisty „media watch” czyli możliwość jednoczesnego podglądu relacji z Marszu Niepodległości przez nas i emitowanych w telewizjach TRWAM, TVP INFO i POLSAT. Uważamy, że będzie to bardzo ważna lekcja poglądowa na temat wiarygodności mediów mainstreamowych.

 

Mamy nadzieję, że niespodzianki techniczne zostaną nam oszczędzone. W razie problemów z oglądaniem transmisji można pisać swoje uwagi na adresadministracja@nowyekran.net . Jakby jednak coś się krzaczyło bądźcie wyrozumiali, kto wie, kto w czym będzie nam mieszał.

 

Ponadto informujemy, że na naszym kanale YouTube już od godziny 14.00 będą na bieżąco, podczas Marszu publikowane korespondencje filmowe, filmiki i surówki redaktorów i blogerów Nowego Ekranu. Zapraszamy do śledzenia i komentowania.

Przypominamy, że każda osoba która będzie chciała szybko umieścić swój materiał filmowy będzie to mogła zrobić w czasie trwania Marszu Niepodległości kontaktując się z naszym mobilnym koordynatorem dziennikarzy obywatelskich – tel.791901301

 

Zapraszamy też – głownie przyjezdnych – do odwiedzenia Redakcji Nowy Ekran po Marszu. Będą tam do dyspozycji komputery z dostępem do Internetu. Ale można też przyjść chcąc przekazać ciekawą relację ustną lub jakieś dokumenty, czy też szukając pomocy. Przyjmujemy też propozycje współpracy na przyszłość.

 

Adres Redakcji: Warszawa, ul. Nowy Świat 54/56 II piętro.

Czynne do północy.

Tel. 22 828 99 96

 

 

 

Informacje o Marszu Niepodległości - mapa

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @NE
  Tylko TV Trwam to nie jest mainstream. Gdyby to była TV pierwszego obiegu miała by już miejsce na multipleksie. Ta TV nie nadaje jakiś debilnych show więc ma problemy u Dworaka - naczelnego architekta multipleksowego pakietu 'tuman TV'.
 • @
  Panie Naczelny i Ekipa!

  Jesteście zajefajni!

  I o to chodziło, i o to chodziło...!

  Żeby wszyscy mogli zobaczyć co się będzie jutro działo. Na prawdę. A nie na półprawdę, ani ćwierć.

  Mam nadzieję, że serwerownia poza granicami...

  do jutra!
  znaczy się do dziś!
 • @
  http://www.tvn24.pl/wideo/na-zywo

  Zabrakło linku to tefałenu ;-)

  Niestety, nie dość że całą dobę manipulują informacją, to jeszcze każą sobie płacić z oglądanie tego majstersztyku dezinformacji.
 • Łażący Łazarz, Carcinka... a jak toto nazywa sie naprawdę?
  Redaktor naczelny Łażący Łazarz... dla mnie jaja nieziemskie, a konkretniej - żenada do potęgi.

  Naczelny i redaktorzy nie mogący się zdobyć na podpisywanie własnym imieniem i nazwiskiem...
  Tylko proszę nie tłumaczcie się.
 • @Jerzy Drwal 06:33:19
  no nie, mnie odwagi nie brak. Podrawiam.
 • @Jerzy Drwal 06:33:19
  Witamy pana z TVN-u :-) , zwolennika przekazu mainstreamowego.

  TVN, Polsat, TVP1, TVP Info nie mogący zdobyć się na rzetelną, obiektywną relację z Marszu Niepodległości...
  Tylko proszę nie tłumacz się.
 • @Jerzy Drwal 06:33:19
  Tomasz Parol i Małgorzata Braun (prawdopodobnie z TYCH Braunów)
 • Nowoekranowe zaproszenie na Marsz
  http://www.youtube.com/watch?v=nQElP-KYHfo
 • @Łażący Łazarz 09:22:08
  Oczywiście ze go nie śmieszy. Zawsze trzeba podwójną nomenklaturę stosować. Jak coś robi on/jego środowisko to jest w porządku, ładne eufemizmy na określenie. Ale jak to samo robi ktoś inny, nawet tylko trochę się różniący to od razu raban trza podnosić
 • 11 listopada to obelga dla Narodu
  Rada Regencyjna natychmiast, tj w dniu 11 listopada przekazała w jego ręce (Piłsudskiego) - jako tymczasowego naczelnika państwa - całą władzę cywilną i wojskową, a następnie rozwiązała się. Tym sposobem władza polska w Warszawie nie wyłoniła się z porozumienia polskich stronnictw (...). Nie wyłoniła się nawet z jednostronnego, lecz bądź co bądź samowładnego zamachu, jak rząd lubelski: powstała ona pośrednio, ale w prostej linii
  - z nominacji niemieckiej.
  Zostały nawiązane stosunki dyplomatyczna z Rzeszą Niemiecką; obowiązki posła polskiego w Berlinie objął p. Niemojewski - w Warszawie osiadł poseł niemiecki Kesster, W czasie, gdy Komitet
  Narodowy w Paryżu z trudem wywalczył dla Polski stanowisko państwa przynależnego do zwycięskiej koalicji przeciwniemieckiej, Warszawa pospiesznie nawiązywała pokojowe i to jak najbardziej serdeczne (urzędowo użyte słowa ministra Leona Wasilewskiego, mianowanego przez Piłsudskiego) stosunki z Rzeszą Niemiecką, jakby chcąc podkreślić, że bynajmniej nie czuje się sojuszniczką koalicji, lecz że właśnie sprzymierzona jest z Niemcami...

  Dlatego patrioci niepowinni uznawac tego święta. Chyba, że jesteś niemcem.
 • @autor
  Super sprawa!

  Przede wszystkim nie każdy jest z Warszawy - takim ludziom niezbędna jest prawdziwa, rzetelna relacja (nawet surówki).

  Poza tym widzę już kolejny zalążek niezależnych mediów cyfrowych na pohybel Dworakowi i reszcie - w obliczu konwergencji mediów okiem wyobraźni widzę już nowe imperium - nasze ;)

  Brawa...
 • Popieram
  takie działania niezależnych mediów jakim jesteście.Dzięki Wam będę mógł być na żywo z prawdziwymi Polakami ! Pozdrawiam wszystkich i głowa do góry jest nas więcej !!!
 • ....
  Niepodległe kwiaty,
  niezniszczalny krzyż.
  Huczą gabinety
  i imperium drży.
  Szydzi z generałów,
  nie lęka się wojska
  nielegalny naród,
  zakazana Polska!
 • @Jerzy Drwal 06:33:19
  To zabłysnąłeś "inteligencją". Pierwszy dzień na NE?
 • @Jerzy Drwal 06:33:19
  Trafiles tu przez przypadek, czy wpadles by tylko zamacic?
  Tu wszyscy znaja Ich nazwiska.
 • @Jerzy Drwal 06:33:19
  Masz jeszcze jedna opcje... kliknij na nick LL i zobaczysz dane a nawet jak wyglada, sierotko.
 • Zakłamane media
  8.11.2012 miał miejsce protest dotyczący planowanego wprowadzenia GMO do Polski. Większość osób czerpiących bieżące informacje z telewizyjnych serwisów informacyjnych prawdopodobnie o tym w ogóle nie słyszała, podobnie jak o tym, że 9.11.2012 została zatwierdzona ustawa o nasiennictwie, która umożliwia wprowadzenie roślin genetycznie zmodyfikowanych na nasz rynek. W związku z licznymi kontrowersjami związanymi z tą technologią pojawia się pytanie kto najbardziej zyskał na wprowadzeniu tej ustawy. [...] http://tegoniezobaczyszwtv.wordpress.com
 • Lewacy "niespodziewanie" szykują niespodzianki - jest ktoś zaskoczony?
  Albo to tylko napinka, zobaczymy.

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/goraca-atmosfera-przed-obchodami-swieta-niepodlegl,1,5301523,region-wiadomosc.html

  Niemniej policja powinna ich wziąć za dupę. W praktyce zaś dostaną osłonę policyjną żeby mogli blokować, czy zakłócać MN.
 • ....
  "Zebrała się już antyfaszystowska manifestacja Porozumienia 11 listopada na ul Zamenhoffa. Jest około 400 osób. Obserwują to liczni dziennikarze. Atmosfera na razie piknikowa, ale jest też grupa w maskach. Organizatorzy apelują, by cały czas iść w kolumnie, nie rozdzielać się - donosi nasz reporter Wojciech Karpieszuk. "

  To ich DUUUUŻO ^_^
 • Przekaz z kolorowej lewackiej
  "zdjęcie zakrwawionej podpaski i hasło: „Jedyna krew, jaką przelewam”.
  ======================

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/40401-swieto-niepodleglosci-na-ulicach-warszawy-relacja-na-zywo-naszych-reporterow

  Jak można mówić o jakiejkolwiek jedności z takimi "Polakami"? Tu nie będzie kompromisu, niech się szykują do opuszczenia Polski, bo w tym domu długo tolerować takiej swołoczy nie będziemy. PO przeminie i inne siły ich osłaniające.
 • ....
  O godz.11:45 zatrzymano grupę osób z flagami polskimi, prawdopodobnie udających się na marsz" - napisał na warszawa@tvn.pl Maciek.
 • I znow jak rok temu...z dwa i pol tysiaca
  - widowni...

  zartowalem zartowalem...)))


  Doprawdy NE wykazuje ruchy...I
  to juz od dluzszego czasu...


  pozdr
 • te netivi cos mi nie dziala
  :(
 • @
  Dziekuje za ta relacje na zywo, bo jest to dla mnie jedyny sposob na uczestniczenie w tym wydarzeniu. Prosze tylko nie zawalic jak w zeszlym roku i jeszcze zyczylbym sobie moderatora na chatie, jesli takowy tam sie znajduje, poniewaz mam w pamieci to, co dzialo sie na nim w zeszlym roku.
  @Delfin
  Prosze popatrzec na odliczany czas do transmisji.
  Serdecznie wszystkich pozdrawiam. :)
 • @DelfInn 13:57:20
  mnie tez - konto nie zostało aktywowane- mam rozumieć ze czekamy do 15.00?
 • @ckhopi 14:58:50
  no mnie tez.. ech.. dobra, lece na te policje i te roznosci, hej!

  http://rzeczpospolita000.w.interia.pl/grafika/husaria.1.jpg
 • @lju 15:13:49
  Dla mne też nie działą :(
 • @lju 15:13:49
  Widocznie organizatorzy przecenili swoje możliwości, a potencjalni odbiorcy dopisali nadzwyczaj licznie.... no chyba że ktoś zatrudnił hakerów?
 • @
  U mnie dziala na Operze.
  W ogole przed 15h wszystko chodzilo dobrze, a od 15h zaczelo strasznie mulic, wyrzucilo mnie z NE i strasznie ciezko jest sie polaczyc i zalogowac na NE, a w szczegolnosci do tego tematu. Przestalo dzialac na Safari, ale za to dzialo na Operze, choc relacje na zywo rwie troszke, ale jest.
 • @prof. Czejna 15:24:26
  rwie troszkę...?
  totalna klapa.
 • Lewactwa z Antify i innych śmieci nie douczono
  że flagi pod którymi idą(czarno czerwone) walcząc z faszyzmem? nacjonalizmem? antycośtam, lecz nie z nazizmem i bolszewią to flagi lisowszczyków, którzy to żywcem obdzierali żydów ze skóry.
 • Jestem obecnie w Anglii
  i u mnie nie działa link do transmisji.
 • TRANSMISJA SIĘ RWIE
  Carcinka informuje: firma Netvi zanotowała mnóstwo wejść stąd się rwie obraz oraz dźwięk momentami. U mnie zaczęło się nieco poprawiać. Netvi walczy o płynność transmisji !
 • Troche się zacina
  Ale da sie wytrzymać
  Jednym okiem rzuciłem na transmisję w tvn i pierwsze co się da zauważyć to relacja w jakichś nienaturalnych sino-niebieskich barwach
 • @Prezydent RzBiK 15:49:25
  Oby jak najszybciej sie udalo
 • UWAGA
  Carcinka dzwoniła i mówi, że zaczęli strzelać do ludzi. Nie wie z czego. Laptop NE (do transmisji) został zniszczony.
 • @
  U mnie w Sopocie też kicha. 2 sek obrazu i minuta przerwy. Nie da sie tego oglądać.
 • cd
  Pojawił się u czoła MN jakiś czarny dym, wygląda to na prowokację. W "reakcji" zainterweniowała policja blokując manifestację. Słychać wystrzały.
 • Brawo za pomysł - realizacja słaba
  Transmisja rwała się non stop po 15:00. Teraz już w ogóle nie działa :( Jesteście jedynym medium, gdzie jest taka obszerna i bezpośrednia transmisja. Na przyszłość proponuje backup w postaci Ustream albo innego serwisu tego typu. Do transmisji danych też nie trzeba laptopa, można mieć komórkę z odpowiednim oprogramowaniem (i zewnętrznym zasilaniem) jako zapasowe medium. Aha, policja może zagłuszać pasmo GSM, ale jest też pasmo CDMA (oferuje Orange i Plus) , którego raczej nie zagłuszają... To tyle. Mam nadzieję, że uda Wam się to naprawić. Świetna robota.
 • @Prezydent RzBiK 16:01:52
  Ktoś ich zaatakował dawajcie wszystkie filmy na zywca przez kanały YT
 • @
  Link do przekazu na żywo NETVI od godz.15 ani razu mi nie odpalił.
 • @Defender 16:09:20
  tnie jak cholera
 • Rozmowa z ekipą NE 1, zaraz dam 2-kę
  http://wyslijto.pl/plik/60fb5k7e28
 • @
  Czy ktoś może sfilmować tych rzucających race i petardy?
 • U mnie koniec z transmisją
  Oglądam od 15.00
  Do czasu wywiadu ŁŁ z Arturem Zawiszą jakoś dało się to oglądać.

  Od ok. 20 minut całkowity klops. Czy to rzeczywiście wynika ze zbyt wielu oglądających, czy też przypadkiem ktoś nam nie pomaga w robieniu sztucznego tłoku?
 • @Prezydent RzBiK 16:14:26
  niewiele słychać
 • @Andrzejek 16:15:12
  Ci sami co rok temu a mozna ich poznac po białych kominiarkach
 • Rozmowa z ekipą NE 2
  http://wyslijto.pl/plik/88l9eer1cx
 • @alfa 16:18:31
  To nie można tych prowokatorów usadzić na dupie?
 • x
  Ta, u mnie od ataku w ogóle nie działa i ogólnie mało co działa. Net robi z prędkością GSM, jeszcze..
  W telewizorku widzę zadymę przy użyciu rac, chyba były liczne strzały. Błyskało jak strzały. Widoczek jest jakby z góry z perspektywy i dodany bredzący facio, który wykłada co myśleć. Sugerowałbym rodzinom z dziećmi wycofanie się. Reszta chyba powinna się przeformować i zabezpieczyć sprzęt rejestrujący z drogami jego ewakuacji..
 • Rozmowa z ekipą NE 3
  http://wyslijto.pl/plik/adc8e1fbdh
 • @Ciri 16:27:56
  Marsz rusza
 • transmisja z czoła marszu
  http://new.livestream.com/accounts/1782125/events/1669319
 • @Andrzejek 16:24:46
  A jak to sobie wyobrażasz, że jedni policjanci wsadzą na dołek innych policjantów?
 • ···
  Roman Polko w Polsat NEws:

  ,,Policja chciała przetestować swój nowy sprzęt który otrzymała...''
 • @alfa 16:42:47
  A tak to sobie wyobrażam, że grupa z marszu wyłapuje tych w białych kominiarkach i spuszcza im wpierdol ewentualnie przekazuje w ręce policji jako tych co atakują.
 • @Vandhall 16:42:13
  Dzięki za link.
  Teraz wiem co się tam dzieje
 • Macie możliwość
  zeby załatwić inny komp do trancmisji
  ps"
  Trzeba bedzie zrobić zrzutę na utracony sprzęt
 • up
  tvn pierdoli ze az sluchac sie nie da
 • Rozmowa z ekipą NE 4
  http://wyslijto.pl/plik/gqi3wcmtao
 • Co za sk...syny !!!!
  Policyjna prowokacja to odpowiedź waadzy
  POLSKA JUŻ NIE DLA POLAKÓW !!!!
  Boi się bydło naszej siły .
  Tusek spierd...ił z kraju bo wiedział co będzie.
  Patrzę i nie mogę uwierzyć.
  TRWAM wznowiło transmisję i jako jedyni mówi prawdę.
  TVN i TVP daje się oglądać tylko bez fonii bo komentarze to jeden wielki
  syf
 • Rozmowa z Johnem May (mówi o prowokacji policyjnej)
  http://wyslijto.pl/plik/yqs4oc2ucq
 • @
  Są informacje na profilu Marszu Niepodległości na Facebooku i Twitter #marsz i #mn. Polecam swoje konto @romanzaleski robię retweety relacjonujacych.
 • @
  @piana_pl , @MARCINISKOright @Rybitzky @FelixisFelicis stale relacjonują marsz na Twitterze.
 • @ElMariachi 10:09:17/"Dlatego patrioci niepowinni uznawac tego święta."
  "mieczy ci u nas pod dostatkiem, ale i te przyjme na znak naszego zwyciestwa..."
  masz racje, ale mozemy te date obrocic na nasza korzysc.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31