Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
440 postów 109 komentarzy

Dziennikarstwo Obywatelskie

Nowy Ekran - Blog przeznaczony do publikacji materiałów dziennikarzy obywatelskich przygotowanych na zlecenie Nowego Ekranu lub artykułów i listów nadesłanych do Redakcji

NEon24.pl - nowa odsłona Nowego Ekranu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Państwo, W imieniu redakcji NEon24.pl mam zaszczyt powitać wszystkich Użytkowników, Blogerów oraz Komentatorów „nowego” – Nowego Ekranu.

 

 

Nowa odsłona nie oznacza naszej rezygnacji -z tym co było, jest i pozostanie najwartościowsze w NE. A tym jest Idea Portalu Społecznościowego – Blogerskiego,na którym każdy, kto ma coś ciekawego oraz wartościowego do powiedzenia, może to TUTAJ, właśnie w NEon24.pl, opublikować.

Jedynym warunkiem, jaki każdy musi spełnić, jest poszanowanie Innych Użytkowników i regulaminu. Natomiast rolą Redakcji jest zadbanie aby piszące Tutaj Osoby, czuły się dobrze i mogły w sposób nieskrępowany, wymieniać się swoimi ideami, przemyśleniami, w środowisku z odpowiednią kulturą i wzajemnego szacunku.

NEon24 to również Portal Społecznościowy z misją. Nam nie jest wszystko jedno, nam naprawdę zależy na przyszłości Naszego Kraju, miejsca w którym żyjemy – MY wszyscy i nasze rodziny, bliscy, aby to było miejsce dobre i przyjazne dla wszystkich obywateli. Dlatego, będziemy kierować się następującymi zasadami:

1.     Celem portalu jest szeroka dyskusja społeczna i poszukiwanie rozwiązań naszych polskich problemów, które najlepiej będą służyć interesom Naszej Ojczyzny.

2.     Portal nie kieruje się żadnym interesem obecnych partii politycznych, nie reprezentuje również punktu widzenia żadnej ideologii.

3.     W działaniach kierować się będziemy naszymi wspólnymi wartościami chrześcijańskimi,

4.     Zadaniem serwisu NEon24.pljest szukanie i docieranie do prawdy, wspieranie merytorycznej dyskusji i medialna kontrola wszystkich rządzących Naszym Krajem

Nazwa  portalu jest istotna, powinna się z czymś kojarzyć. Ale i tak najważniejsza jest treść. To, co tam znajdziemy. A znajdziemy to co sami zamieścimy. Tak więc jakość jest wypadkową naszego zaangażowania, wiedzy i poświęcenia. Budując portal alternatywny do „mainstreamowych” mediów bierzemy na siebie wielką odpowiedzialność. To nie tylko fajna zabawa to przede wszystkim misja Wolnych Obywateli dla Wolnego Kraju.

Jeśli chcemy odzyskać  dla nas Polskę musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Tworzenie dobrego, uczciwego portalu to pierwszy, mały krok do celu.  Czeka nas jeszcze olbrzymi wysiłek i mnóstwo pracy. Ale RAZEM dotrzemy to celu.

Tym celem jest Wolność, Sprawiedliwość i Dobrobyt – dla wszystkich obywateli Naszego Kraju, bez względu na przekonania i poziom społeczny.

Ukłony i pozdrowienia

Piotr Szczepaniak (Redaktor Naczelny); Ryszard Opara i Redakcja NEon24.pl

KOMENTARZE

 • @
  Mnie ta formuła odpowiada;nie ma potrzeby specjalnej promocji jakichś idei ale wspieranie wszystkich tych kwestii, które dotyczą Polski i polskości.
  Jeśli np. CP (CS) jest wersją o walorach wybitnych - na pewno będzie można, przy spokojnej dyskusji, te walory uwypuklić.Jeśli nie - przegra starcie.

  Z kolei często poruszany problem KRK;jeśli uda się wskazać różnice między polskością a katolicyzmem - to jest to otwarcie drogi do usunięcia problemów. Wzajemne obrzucanie się epitetami - niczemu dobremu nie służy. Wszak należy oczekiwać, że ci bloggerzy, którzy utożsamiają się z katolicyzmem "raczą" wyjaśnić swe stanowisko względem spraw wątpliwych. Bez tego nie ma szans na jakieś porozumienie.
  Bo jeśli są w KRK różne "grzechy" to należy wskazać drogę do stanu, gdzie te "grzechy" nie będą miały możliwości powstawania."Chowanie spraw pod dywan" niczego nie załatwia, a zarzucanie portalu przedrukami jest tylko zamulaniem rzeczywistości.

  Ważne, aby zespół redakcyjny promował treści patriotyczne, a degradował teksty antypolskie. Nawet kosztem klikalności.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:56:45
  Jakość, promocja polskości wcale nie musi oznaczać zmniejszenia wejśc.
  Wprost przeciwnie.

  Był tu taki fajny autor, który pisał o Cywilizacji polskiej. I zamiast pisać to zaczął "dyskutować" z nieodpowiednimi osobami.
  A teraz coś zbastował...
  Kiedy come back ?
 • @SpiritoLibero 16:01:06
  Widzisz.Poza różnymi sprawami jest coś takiego jak "wena".
  Te "walki" wyczerpały mnie i muszę trochę odpocząć - psychicznie. Nabrać wigoru i chęci przedstawiania problematyki. Bo rzucanie pereł między wieprze nie przynosi dobrych rezultatów.
  Czyli muszę trochę dopracować strategię.
  A poza tym- jutro ma być nagranie w na rzecz Telewizji Niezależnej - jako promocja dla "Nawigatorów Przyszłości". Przekażę link tyczący wywiadu.

  No i... mam 65 lat i dwie ręce. "Czasami" pracuję, aby mieć z czego żyć. ja nie mam żadnych sponsorów.
 • Neon już świeci
  Ze światłem to można dużo fajnych rzeczy robić: oświetlić, prześwietlić, naświetlić, wyświetlić, przesyłać, laserem przedziurawić, laserem zmierzyć, przesłać światłowodem, się poopalać, spalić Rangera i jego niepolskie notki.

  Tak są problemy, które miejmy nadzieję oświetli nam nie tylko natchniona circ, ale i inni przywiązani do polskiej ziemi.
  Chcę być z bloga neon24.pl dumny, chcę być z mojego polskiego pochodzenia dumny, chce z dumą odpowiadać na pytania zagranicznych turystów: jestem Polakiem.

  By oni się nie dziwili i ponownie pytali, wątpiąc- pan jest naprawdę Polakiem?

  Niech Ranger i inni zagraniczni piszą w językach, które naprawdę czują. Niech neon24.pl będzie pisany po polsku i angielsku. Zwiększy to tylko jego poczytność.

  Przekazuję moją tajemnicę:
  Im więcej oryginalnych artykułów po angielsku tym większe zainteresowanie robotów internetowych googla i innych, tym większa pozycja.
  Moje rozwiązanie możecie sobie tu zobaczyć.
  Kiedyś jak walczyłem o zakaz technik mikrofalowych to pisałem stronę w niemieckim, angielskim i polskim. Czasowo moje strony miały w googlu PR 5

  Tu przykład mojego rozwiązania, dla trzech języków:
  http://www.iddd.de/umtsno/whomails.htm

  Pozdrawiam
  I walczymy dalej!
 • @Ranger 17:01:13
  Zgłosiłem nadużycie.
 • Cieszy mnie,
  że układ strony, który sobie chwalę, który moim subiektywnym zdaniem jest logiczny i miły dla oka, się nie zmienił. Na pewno miałbym kłopot z przyzwyczajeniem się do czegoś nowego.

  Ale zmianę domeny oceniam jednoznacznie negatywnie. Nowy Ekran to była marka, choć nieco nadszarpnięta, ale jednak marka. A i sama nazwa "Nowy Ekran" nieco intrygująca, zagadkowa, po prostu inna, sympatyczna, będę za nią tęsknił. Stare logo, które każdy niewtajemniczony czytał jako "Ekran" też miało w sobie "to coś". "Neon" jest taki jakiś nijaki moim zdaniem.

  Ale cóż, "nie mój cyrk, nie moje małpy". Właściciele mają do tego prawo. A ja im ze swojej strony dziękuję, że nadal można się tutaj swobodnie wypowiadać.
 • @Ranger 17:45:58
  Dear Mr Ranger,

  As I can see, the discussion now is in two languages.

  That's very good - should I say - perfect. But...I hope the content of those discussions is as good as your english.

  The most important thing is: "not what our country, Poland can do for us, but what we can all do for our country.

  With greatest regards

  Ryszard Opara
 • @Ryszard Opara 17:59:48
  W panelu logowania jest coś pokręcone...
  Nie mogę się zalogować przez zakładkę "Zaloguj" na górze strony. Gdy kliknę "Zarejestruj" to jestem od razu zalogowany.
 • @Ryszard Opara 17:59:48
  Rengā to shinshi Opara o kangei shi, sore ga nihongo de hanashi o suru kata ga yoi ka dō ka?
 • BYLISMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY!
  Trzeba się cieszyć, że się sytuacja pomyślnie rozwija. Oczywiście ja się będę finansowo angażował w NEon24.pl taką samą kwotą miesięcznie jak wcześniej w nowyekran.pl i nowyekran.net.
  No i zapraszam na poczęstunek prosiakiem nadziewanym kaszą gryczaną. Wszystkich.
 • @trybeus 18:07:52
  Znz jenżravr, żr ebov fvę jvrżn Onory :-)))
 • @
  Zmiany, zmiany, zmiany.
 • @SpiritoLibero 16:01:06
  Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak cywilizacja polska. To wynika już z definicji słowa "Cywilizacja". Proszę poczytać śp. Feliksa Konecznego.
 • @adevo 16:43:46
  Super pomysł. Jak otaguje się teksty odpowiednio to też podbija w rankingach.
 • @Talbot 18:06:37
  Yeż tak mam...
 • @WIŚNIA 20:06:49
  Zasadniczo:
  1) system jest pod klucz i nie wygląda na łatwo konfigurowalny,
  2) edytor notek jest do bani,
  3) brak *jakiejkolwiek* instrukcji obsługi do niego (2) dla tzw. zwykłego użytkownika(ludzie sobie radzą sami, a nie każdy ma dość samozapracia tudzież pomoc znajomego, rodziny czy tp),
  4) o tagach proszę zapomnieć - nie widziałem notki (oprócz mojej hehe) o co chodzi w tagach i dlaczego są ważne,
  5) nowa nazwa mi się nie podoba, przede wszystkim językowo; kulturowo hermetyczna,
  6) konkurs na logo? chyba wygrałaby przeróbka loga wytwórni XXCent.Fox :)),
  7) jeśli oglądalność ma być lewarowana przez obcy język a nie ważkość spraw poruszanych, to oprócz popularności nie zyska się tego, co jest w deklaracji ideowej(ale się nie upieram; możmey po chińsku - tam, słyszłem, całkiem spory rynek :))
 • @DelfInn 20:41:26
  7) jeśli oglądalność ma być lewarowana przez obcy język a nie ważkość spraw poruszanych, to oprócz popularności nie zyska się tego, co jest w deklaracji ideowej(ale się nie upieram; możmey po chińsku - tam, słyszłem, całkiem spory rynek :))
  -----------------------------

  Muszę zaprzeczyć. Oglądalność generuje PageRank (PR), a nie język. Język angielski generuje wyższy PR.

  Wyższy PR generuje automatycznie większą oglądalność także w Polsce. W wyszukiwaniu frazy, tagu, słowa, google, czy inne wyszukiwarki sortują wyniki wg ważności strony, czyli wg PR, a nie na podstawie oglądalności.

  Maszynka Amazonu, alexa.com jest bardzo atrakcyjna, aktualna, ale pozycję robi w dalszym ciągu miejsce w Google.

  Jest, więc obojętne, dlaczego PR jest wyższy. Można powiedzieć wysoki PageRank nie śmierdzi.

  Wyższa pozycja w Google to więcej czytelników, także z Polski.

  Tematy polskie opisane po angielsku to przecież wspaniałe zadanie dla Nataniela, czy Rangera. Niech sobie dezinformują CIA i Amerykanów.
 • @KasperG 19:12:37
  Jestem w szoku -
  http://us.123rf.com/400wm/400/400/doglikehorse/doglikehorse1004/doglikehorse100400164/6875240-a-look-of-shock-on-this-young-mans-face.jpg
  shock

  Napisałem kiedyś specjalnie dla Wojtasa cykl artykułów pod zbiorczym tytułem "Wszystkie Herezje Wojtasa" - po to, żeby w końcu zrozumiał proste rzeczy.

  - No i teraz wpisanie w wyszukiwarkę Google "Wszystkie Herezje Wojtasa" system kieruje do krainy cienia 404:

  http://2.bp.blogspot.com/-BvsLJDI4e9Y/USZ2sTk_pmI/AAAAAAAAAFE/N_KuiArR2j8/s320/404.jpg

  - a to oznacza, że nie można już tych artykułów znaleźć. Nie ma już więc dla niego ratunku!
 • @Mind Service 21:24:59
  ...mówie Ci ...WIELKI RESET, GRUBA KRECHA, ALT+CTRL+DELETE...i wszystko gra ...pozdrawiam niepoprawnie
 • -------------- lubię --Rangera :)))
  http://www.youtube.com/watch?v=esTA2W0PojM
 • @ninanonimowa 21:31:00
  //lubię --Rangera :)//

  Ranger pisze ciekawe artykuły o Syrii

  - a to temat na czasie
 • @Migorr 17:51:57
  //Ale zmianę domeny oceniam jednoznacznie negatywnie//

  - sama zmiana domeny nie byłaby taka straszna, gdyby nie znikły indeksy w Google; a znikły - teraz wyszukanie dawnych artykułów jest niemożliwe.

  //Nowy Ekran to była marka, choć nieco nadszarpnięta, ale jednak marka//

  - dokładnie tak samo myślę.

  http://static.goldenline.pl/group_logo/014/group_74414_ec9dd9_huge.jpg

  - Komu przeszkadzało logo Nowy Ekran? - że zapytam niepoprawnie?
 • @adevo 21:23:10
  OK. Póki co od lat kilku tematów polskich ważnych nie udaje się wypromować nawet po polsku gdzieś poza ten lokal ze wzgl. na niespójność polityki Redakcji, imo, delikatnie ujmując.
 • @Mind Service 21:24:59
  WIŚNIA dobrze gada, to jest sprawa adm., żeby przemianować adres.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:10:14
  Ja mam 48 (niebawem) i też nie mam sponsorów :)

  Odpoczywaj ile chcesz.
  I tak każdy projekt zaczyna się w głowie. A tej z pewnością nie powiesiłeś na kołku.

  (No chyba, że Ci Twoja Pani ukręciła ją na wysokości pupy... :)
 • @Ranger 16:14:14
  Ranger nie rozrabiaj, dobrze ci radzę.

  A zakładką KK zajmie się ktoś z zewnątrz i naprawdę kompetentny.
  RedNacz już dopina sprawę.
 • @Ranger 16:35:03
  Pan Wojtas nie pociąga za żadne "sznurki" i ma tyle do powiedzenia ile są warte jego przemyślenia.

  W przeciwieństwie do ciebie używa mózgu ( a nie kopiuj/wklej ).

  Wnioski sam wyciągnij i nie sil się na satyry. Nie potrafisz.
 • @adevo 16:43:46
  "Chcę być z bloga neon24.pl dumny, chcę być z mojego polskiego pochodzenia dumny, chce z dumą odpowiadać na pytania zagranicznych turystów: jestem Polakiem. "

  Czy możemy to oprawić w ramki i umieścić na SG ?
 • @SpiritoLibero 22:15:59
  Trochę Mu się zejdzie przez te guziki :)))
 • @Ranger 16:54:27
  "AUF WIEDERSEHEN i niech Bog blogoslawi Neon24"

  Poważnie ?!!!

  Powiem inaczej - Se non si troveremo MAI siulla questa piazza.
 • @Mind Service 21:24:59
  A was ciągle Pan Wojtas niepokoi...

  Hehehehehehhe :)))))

  Tu rozmawiamy o czym innym a wy trollujecie.

  Jak zwykle zresztą.
 • Zauważyłem jakieś dziwne zamieszanie wśród Dyletantów...
  Czyżby mieli coś na sumieniu ?... :)
 • @SpiritoLibero 22:23:19
  W roku 2012 największy wzrost o 82 procent przyznanych (4500) obywatelstw niemieckich nastąpił w grupie ludzi z Polski.

  Jest rozsądne i na czasie ludziom przypominać, że są wszędzie na świecie Polakami i reprezentują silny Naród Polski.
 • @SpiritoLibero 22:23:19
  Nie bardzo kumam, jaką polskością ma być nazwa neon?
 • @Mind Service 21:39:20
  Ranger pisze głupoty powielając syjonistyczne media. Taki Barbur w wersji light.

  PS. A ty nie powinieneś trochę odpocząć po ostatnim urazie ?
  Mogą wystąpić komplikacje...
 • @DelfInn 21:56:22
  Polityka redakcji jest spójna.

  A że dajemy pohasać różnym grasantom....
 • @InaMina 22:44:00
  To metafora. Ma oświetlać i wyświetlać treści w ciemności. A nawet w ciemnogrodzie...

  Ważna jest zawartość a nie opakowanie, prawda ?
 • @SpiritoLibero 22:47:14
  Twój koment bije tak w userów, jak i w Redakcję.
 • @SpiritoLibero 22:51:15
  OOOOOOO!!! Gratuluję pilnych rekolekcji u Artystki sprawnie odrobionych! Ta sam pozeria... pozdrawiam wbrew prawnie...

  Metafijóra..heh...
 • @SpiritoLibero 22:45:22
  //Ranger pisze głupoty powielając syjonistyczne media. Taki Barbur w wersji light.//

  - nie zawsze prawda wygląda tak jak to podają ruskie media, chociaż jej piewców na tym portalu jest większość.

  //A ty nie powinieneś trochę odpocząć po ostatnim urazie ?
  Mogą wystąpić komplikacje...//

  - spoko - odpoczywam, mało chodzę, biorę leki... A jak wystąpią komplikacje to zrobią mi naświetlania.

  A tak wogóle to polecam patrzeć na rzeczywistość z różnych stron, np.:
  http://blogs.aljazeera.com/liveblog/topic/syria-153
  http://world.time.com/2013/08/28/live-blog-u-s-and-allies-prepare-for-action-in-syria/
 • ---------------------------- NIE DAJCIE się ZWIEŚĆ !!!!!
  -- piszę z ręki ! nie wygładzam tekstu - nie mam czasu !!! -----ale ------ u połowy piszących tu blogerów mam BANA -u mindservisanta OBLIGATORYJNIE załapałam ---nawet u -- podlasia :)) tam gdzie nawet wrony zawracają :)) o nawiedzonej circ nie wspomnę --
  --Pan Wojtas / delikatna dusza / nie bardzo wie jak mnie ma traktować :)) lubi mnie / tak sie mi wydaje / aczkolwiek ma świadomość ,że lata świetlne dzielą !! jego i moją wiedzę / całokształt ! ma rację /

  ---------ŻARTY / sentymenty jednak na BOK !!!!!!!!!!!!!
  ---TU o Polskę chodzi ! nas !! nasze dzieci i w ogóle o NARÓD POLSKI !!
  --NWO !! jest dziełem Watykanu i żydów -SYNAGOGA SZATANA zwycięży ? albo MY !! boży lud ! ten zwykły z miast i wsi

  ------ wklejam film !! inteligentny człowiek ZROZUMIE

  http://www.youtube.com/watch?v=sgANyem1S9Y&feature=player_embedded#t=8173
 • @. . 23:06:49
  jakie kapcie??? bloguj w kaloszach :)))
 • @DelfInn 22:58:18
  W Redakcję nie bije bo jest tolerancyjna i wyrozumiała.

  A ktoś z userów czuje się 'grasantem' ?...

  No to już sprawa jego sumienia :)
 • @Mind Service 23:03:36
  Cieszę się, że już ci lepiej :)

  Ja akurat patrzę na świat przez parę lornetek. Potem wyciągam wnioski. Sam.
 • @ninanonimowa 23:09:31
  A ja Cię lubię i szanuję.

  I będę Cię bronił przed tymi wilkami :)
 • @SpiritoLibero 23:14:18
  Przecież te zdania są wzajmnie sprzeczne... ech... jakiś kurs logiki czy cuś... zamiast praktyki mamoniarskiego tolerancjonizmu...
 • @DelfInn 23:25:06
  ------- geniusze mieli SEKRETARZY - cymbale :)))) autyzm / dysleksja /DYS w ogóle -------- istnieją -tumany takie jak ty -- od kropki do przecinka i wężykiem Jasiu
 • @SpiritoLibero 23:18:53
  ------ ;;))))
 • Bibrus jest z Wami.
  Na pohybel zaprzańcom.

  Pozdrawiam wszystkich,którym dobro Ojczyzny leży na sercu a nie wątrobie.
 • @ninanonimowa 23:30:43
  Przepraszam, ale nie rozómję... Nie było rzyda w tekście - morze dla tegój?

  PS I tyle. Na nic więcej Twoje komenty nie zasługują.
 • @adevo 16:43:46
  //Tu przykład mojego rozwiązania, dla trzech języków:
  http://www.iddd.de/umtsno/whomails.htm//

  - A dlaczego przy języku angielskim jest flaga Irlandii? Czyżbyś myślał, że Irlandczycy mówią po angielsku? Chociaż jednym z języków urzędowych jest angielski to Irlandczycy nie mówią po angielsku.

  http://s02.etxt.pl/files/wklejtekst/a2041912/PPPPPumtsno-wzmocni-twoje-informacje-umtsno-verst-rkt-Ihre-Informationen-UMTSNO-will-incrase-strenght-of-your-information-the-people-are-always-right-even-if-it-contradicts-the-constitution_2013-08-28_22-38-54.jpg

  Patrzcie jego - innych pouczał w błahych sprawach a sam okazał się takim ignorantem.
 • @DelfInn 23:25:06
  Zaliczyłem. Na poziomie zadowalającym.
 • @DelfInn 00:00:58
  ----- jestem ponad Twój -koment ludziku -idę wysikać b.chorą siostrę -5 języków -świat ! i choroba
 • @Mind Service 00:03:46
  A o jakiej fladze mówisz ?...

  Bo ja widzę trzy. Ni z gruszki ni z pietruszki.
 • @SpiritoLibero 00:13:53
  SZCZAŁ -ka. Mówi ci to coś?
 • @Mind Service 00:18:17
  Flaga Irlandii.

  I w związku z tym ?

  Zdaje się, że mówiłeś do adevo.

  Jestem za. Dobrze by było, żeby NEon umieszczał dobre teksty ze światowej blogosfery. A jest co czytać.

  I to niekoniecznie tylko w jęz. angielskim. Są jeszcze inne.
 • @ninanonimowa 00:13:51
  Proszę nie winić innych za tę trudną sytuację. Wielu z nas ma taką a i trudniejszą czasem. Raczej proszę przyjąć i potem poprzez sakrament pokuty i pojednania i komunię w intencji wyzdrowienia temu zaradzić - wspólnie z Bogiem. Zapewniam o mojej modlitwie w intencji Pani i Pani siostry.

  Pozdrawiam

  mci
 • @SpiritoLibero 00:28:58
  //Dobrze by było, żeby NEon umieszczał dobre teksty ze światowej blogosfery. A jest co czytać. I to niekoniecznie tylko w jęz. angielskim. Są jeszcze inne.//

  - I tu się z tobą nie zgodzę. Neon (hm) powinien IMHO być wydawany w dwóch językach: polskim i angielskim. Po angielsku mówi cały świat, nawet dzikusy w Afryce, Żydzi, Chińczycy, Indyjczycy, Arabowie... Więc byłby bardzo szeroko czytany.

  Co do innych egzotycznych języków, jak francuski, włoski i niemiecki - to obciach się odezwać przy dziecku. - One zresztą mówią trochę w globish english.
 • @DelfInn 00:36:47
  -----PRECZ !!!! to samo słyszała moja mama gdy w kazamatach UBeckich ZAKATOWYWANO jej męża --a w jej brzuchu biło moje serce
  -------------------------PRECZ !!!!
 • @Mind Service 00:41:16
  Miałem na myśli cytowanie z różnych języków.

  Publikować i owszem, po angielsku.
  Skoro nawet ty znasz ten język poganiaczy bydła... :) Będzie ci łatwiej, nie ?

  PS. Sorki... Zapomniałem o Wiiliam Shakespeare. On chyba bydła nie poganiał... :)
 • @SpiritoLibero 01:00:41
  O czym ty do mnie rozmawiasz? Uważam, że najprościej było by gdyby każden publikował artykuł od razu w dwóch językach. No chyba, żeby zaangażować interpreterów. A to chyba nie problem?
 • @Mind Service 01:05:41
  To jest problem.

  A w jakim ty języku do mnie piszesz ? Bo to niedokładnie polski...

  (Odstaw piwo...:)
 • @SpiritoLibero 01:14:24
  //w jakim ty języku do mnie piszesz ? Bo to niedokładnie polski...//

  - teraz ja pisać polski. Ja Polak. Jak ty Polak ty rozumieć. Jak ty nie rozumieć to z twoja cuś nie tak. Ale nie buj - powroty w szkołu blisko.
 • @Mind Service 00:03:46
  Kiedyś miałem flagę imperializmu brytyjskiego, ale tylko do roku 2005.
  http://www.iddd.de/umtsno/whomailsalt1.htm

  Wpadłem na dowcip zasłonięcie flagi brytyjskiej kanadyjską, a następnie, gdy irlandzka armia republikańska walczyła o uwolnienie od angielskich okupantów i wysadziła w powietrze parę masztów z nadajnikami telefonii komórkowej to przeszedłem na flagę irlandzką - by uczcić bohaterów.
  http://www.iddd.de/umtsno/nord.htm

  Później były referenda irlandzkie - wszystkie główne gazety są po angielsku. Myślisz, że w ciągu 7 lat jesteś pierwszy, który mój dowcip zauważył?
  PS
  Nietzsche jest w dalszym ciągu u mnie w planie..
 • @Mind Service 01:35:18
  Jednak odstaw to piwo.

  Albo zmień dostawcę zioła...
 • @adevo 02:11:22
  - Dobra, zostaw tą flagę Irlandii jak to dla Ciebie jest takie sentymentalne :)

  A co do Nietzschego to myślę, że masz mnie za naiwniaka. Minął już bodaj miesiąc od Twoich obiecanek i przestałem już czekać na ten artykuł. Myślę, że boisz się tego cenzora - kablarza (tfu) - nie wymienię jego nicka bo się brzydzę - i nic nie zamieścisz o Nietzsche.
 • @adevo 02:11:22
  A tu znalazłem 4 flagi:

  http://iddd.de/rys/flagi.jpg

  http://www.iddd.de/umtsno/vater.htm
 • @adevo 02:29:43
  Widzę, że ten język niemiecki to jakaś Twoja obsesja. Tylko mi nie mów, że nawet przy dziecku mówisz po niemiecku Yy:
 • @Mind Service 02:34:34
  Opór przeciwko telefonii komórkowej organizowałem pierwotnie dla mieszkańców Hamburga. Polskie strony o elektroskażeniach są najmłodsze, dopiero od roku 2003.
 • @Mind Service 02:34:34
  Ty pewnie wolisz tę pierwszą. Z prawej. Zgadłem ?

  Zawsze masz pewny paszport i obywatelstwo i nikomu cię nie wydadzą jak już namieszasz etc.

  I jak trzeba będzie obsadzać jakieś stołki to i preferencja będzie.

  Eh...
 • @SpiritoLibero 22:41:34
  Nie prowokuj... ;)

  My też myślimy o zmianach. Ponieważ nazwa dyletant ciągle źle się kojarzy, zastanawiamy się nad nazwą SpecGrupa.
 • @Mind Service 02:18:57
  napisał:
  "kablarza (tfu) - nie wymienię jego nicka bo się brzydzę"

  To ja wymienię nicka bufona, który kopiuje cudze teksty naukowe i publikuje blogu jako swoje...

  A taka kradzież cudzego dorobku i cudzej pracy nazywa się PLAGIATEM...

  Widocznie ten chamowaty typek znany też jako @Mind Service — plagiatu jakoś się nie brzydzi...

  Zatem zróbmy (tfu) na plagiatorów...

  *
 • @ninanonimowa 00:48:08
  Ale od kogo? Od księdza? Było iść do innego a i tak nie jest to żadne powód by przenosić jedno przykre wydarzenie na innych, bo to zwyczajnie zniewala umysł i tępi wolę.
 • NE(NowyEkran)on(włączony)24(godz/dobę)
  Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia :)
 • @SpiritoLibero 02:14:34
  11:30 próbuje się zalogować, niestety nie mogę, czy to jest rozpoczęcie zniechęcania do nowej odsłony portalu?
 • @Andy 51 11:33:14
  Nie należy się w te dni wylogowywać, a wtedy dostęp do nE, tfu NEon24 jest 24/24. :)
 • @tadman 12:12:53
  Swoją drogą magik jakiś - wpisał koment bez logowania :))
 • błędy w tekście
  "Tym celem jest Wolność, Sprawiedliwość i Dobrobyt – dla wszystkich obywateli Naszego Kraju, bez względu na przekonania i poziom społeczny."

  Stanowczo oponuję, wolność nie należy się łamiącym wolność innych, a na dobrobyt trzeba sobie zapracować, jeśli natomiast każdy miałby do niego dostęp (umiłowani przywódcy za pomocą przymusowej redystrybucji wyrównaliby jego poziom wśród obywateli) niezależnie od swojego postępowania, to i nie widzę tu sprawiedliwości.

  "Portal nie kieruje się żadnym interesem obecnych partii politycznych, nie reprezentuje również punktu widzenia żadnej ideologii."

  Ależ jak to tak? Nie da się czegoś robić i nie prezentować przy tym "żadnej ideologii". Najwyraźniej redakcja portalu uważa przynajmniej (co jest składową ideologii), że "warto tworzyć niezależne media". Jeśli się mylę to proszę mnie śmiało poprawić.
 • @ArekS 20:35:20
  --- nie poprawiam / za cienka jestem :) / tylko pokazuję palcem !! JUDEOPOLONIĘ z judeochrześcijaństwem -WESPÓŁZESPÓŁ na NE..
 • DO WSZYTSKICH NIEZADOWOLONYCH
  http://kapitankompot.neon24.pl/post/98007,powrot-starego-nowego-ekranu
 • nowe nowe?
  plusy ujemne?

  Stare logo było lepsze, jak i rozpoznawalność nazwy.
  To jest niezbyt ładne i właściwie nie wiadomo po co było zmieniać nazwę?
  Same formuły potwierdzające "hyde parkowość" nie są niczym nowym.
  Jak na razie, na rozłamie tracą obie strony i tak to wygląda.
 • @ArekS 20:35:20
  Jest jeszcze onet i TVN...
 • @ Krzysztof J. Wojtas 15:56:45
  Wszystko na temat KRK zostalo juz wyjasnione, i to wielokrotnie. Jesli Tobie to za malo, to przeczytaj sobie GWIAZDA i KRZYŻ -
  http://www.weltbild.pl/gwiazda-i-krzyz_p1886209.html;
  http://www.multibook.pl/486,michael-jones-gwiazda-i-krzyz.html.

  I przestan w koncu upierdliwie wyciagac te same kwestie z nadzieja, ze ktos Ci odpowie tak jalbys sobie tego zyczyl, bez odzwierciedlenia faktow historycznych.
  Czy nie mozesz odpieprzyc sie od Kościoła?
 • Dla adminów, kosmetyka przekierowania
  Odnośnie logowania i wyglądu strony.
  Adres http://nowyekran.net
  jest w ramce.

  Dlatego alias przekierowuje na http://neon24.pl
  ale adres pozostaje w polu adresu
  http://nowyekran.net
  gdyż nie wyłączono ramki.

  Sugeruję wyłączenie ramki, wtedy w polu adresowym przeglądarki pokaże się natychmiast http://neon24.pl
  i można się logować obojętnie czy na ne.net, czy neon.pl

  P.S.
  Ośmielam sobie postawić wam chyba beznadziejne pytanie.
  Czy moglibyście założyć przekierowanie na http://idb.neon24.pl
  bez ramki dla adresu http://idb.nowyekran.net ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31